Komunikat Organizacyjny Podlodowych Mistrzostw Okręgu Lubelskiego w kategorii seniorów - Jezioro Rogóżno 2011 rok

Komunikaty | 2011-01-11 | Publikujący: Okręg PZW w Lublinie

Okręgowa komisja sportowa uprzejmie informuje, że zgodnie z kalendarzem imprez sportowych Zarządu Okręgu PZW w Lublinie na rok 2011 organizuje w dniach 05-06.02. 2011r Podlodowe Mistrzostwa Okręgu w kategorii seniorów. Mistrzostwa przeprowadzone będą na jeziorze Rogóźno. W razie niesprzyjających warunków atmosferycznych (śnieżycy, braku możliwości dojazdu, zbyt cienkiej pokrywy lodowej) organizator zastrzega sobie możliwość zmiany łowiska (Zalew Zemborzycki). Wszelkie zmiany umieszczone będą na stronie internetowej Okręgu.
.
Koła i kluby mogą zgłosić dwóch zawodników,  Mistrza koła  i wytypowanego przez Zarządy klubów i kół, którzy uzyskali pozytywny wynik Mistrzostw koła czy klubu. Ponadto prawo startu ma ubiegłoroczny Mistrz Okręgu. Zawody odbędą się w dwóch turach w klasyfikacji indywidualnej i drużynowej, zgodnie z obecnie obowiązującym regulaminem zawodów w wędkarstwie podlodowym. Zgodnie z tym łowimy tylko metodą mormyszki.
.

W celu właściwego przygotowania zawodów prosimy o telefoniczne potwierdzenie uczestnictwa w zawodach tel. (081 745-66-60). Potwierdzenie uczestnictwa w Mistrzostwach Okręgu w nieprzekraczalnym terminie  do 01.02.2011r.
Nie zgłoszeni zawodnicy w powyższym terminie zostaną niedopuszczeni do Mistrzostw Okręgu.
Komisja sędziowska:

1. Sędzia Główny                      -Kol. Edward Kosiewski

2. Z-ca Sędziego Głównego     - Kol. Jerzy Leus

3.Sekretarz Zawodów               - Kol. Marian Kaciuczyk

Harmonogram zawodów w obu turach 05-06.02.2011 r.

-godz. 7 30                                 - rejestracja zawodników w sekretariacie zawodów

-godz. 9 00 - 12 00                    - czas trwania zawodów

-godz. 12 00 - 14 00                  - praca komisji sędziowskiej

.

Po obu turach organizator przewiduje ciepły posiłek.
W podlodowych Mistrzostwach Okręgu będzie obowiązywała opłata startowa w wysokości 30 zł od zawodnika lub 60 zł od drużyny na obie tury zawodów.

Zarządy Kół i Klubów zobowiązuje się do zaopatrzenia swoich zawodników w linki asekuracyjne minimum 10 mb długości.

Miejscem zbiórki jest Ośrodek Sportów Wedkarskich w Rogóznie.