Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Nasze wiadomości

45 zawodników w Podlodowym Pucharze Antka

Aktualności | 2010-02-08 | Publikujący: Koło PZW OSW Rogóżno

Wszyscy razem po zawodach

Czterdziestu pięciu zawodników, w tym sześciu juniorów, stanęło w dniu dzisiejszym do rywalizacji w Podlodowym Pucharze Antka. Zawody te, od kilku już lat, wspólnie z naszym kołem, z powodzeniem organizuje właściciel sklepu wędkarskiego „Antek" z Łęcznej Kol. Robert Pierepienko. W zawodach uczestniczą zawodnicy z kół PZW z naszego Powiatu oraz koło Siedliszcze z Okręgu PZW Chełm. Z kołem tym współpracujemy już od kilku lat, a współpraca ta przejawia się organizacją wspólnych imprez sportowych. W tym roku w zawodach podlodowych wzięli udział zawodnicy z pięciu kół. Oprócz gospodarza i koła „zza miedzy" uczestniczyli również wędkarze z Milejowa, Bogdanki i Łęcznej. W miarę dobra pogoda, gruba tafla lodowa i żerująca ryba zachęcała uczestników do wędkowania. W dniu dzisiejszym łowiono metodą dowolną, ale w zasadzie wszystkie metody były skuteczne. Łącznie w zawodach złowiono 1509 ryb, o wadze ponad 32 kg. Jak na zimę jest to dobry wynik, gdyż średnio na zawodnika przypada ponad 700 pkt. Po zawodach, przy gorącej grochówce i chłodnym piwku podsumowano tegoroczną rywalizację, oraz zastanawiano się nad przyszłością . Postanowiono ten sezon wydłużyć, korzystając z dobrych warunków atmosferycznych. O nowych ustaleniach już niedługo w komunikacie. Wszystkie wyniki przedstawiamy w załączonym protokóle z zawodów, ale pozwólcie, że wyróżnię w tym miejscu zawodników, którzy osiągnęli w dniu dzisiejszym najlepsze wyniki.

W kategorii seniorów:

Jan Sadowski - Koło OSW Rogóżno

Jan Krawczyk - Koło OSW Rogóżno

Łukasz Drabik - Koło OSW RogóżnoW kategorii juniorów:


Konrad Józefczuk - Koło Bogdanka

Rafał Kędzierski - Koło OSW Rogóżno

Kacper Bordzoł - Koło OSW Rogóżno


Najlepsi zawodnicy zostali wyróżnieni pucharami, dyplomami i nagrodami, ufundowanymi przez naszego sponsora. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowy gadżet wędkarski. Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy na te zawody już w przyszłym roku.

Zdjęcia z tych zawodów w oryginalnych rozmiarach, są do ściągnięcia z naszego chomika. Filmik obrazujący tegoroczne zmagania do obejrzenia pod tym newsem.

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

W dniu 14 grudnia 2009 roku naszą stronę na portalu odwiedziło 120 tys, wędkarzy internautów, co daje nam średnio 30 tys. na rok. Jak oceniasz dotychczasową wizualizację tej strony
Strona ciekawa, obrazująca życie kół w całym Okręgu
Strona powinna dotyczyć tylko działalności Zarządu Okręgu
Wszystko mi jedno, aby ryby brały
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin

Reklama