To jest już koniec ...........

Aktualności | 2009-10-14 | Publikujący: Koło PZW OSW Rogóżno

Tegoroczny sezon wędkarski taj jak co roku zakończyliśmy zawodami spinningowymi o Puchar Prezesa Koła. Zawody te tym razem traktujemy jako odbyte, albowiem ani pogoda ani ryba nie dopisała. Sklasyfikowanych tylko dwóch zawodników. Po nocnej ulewie dżdżysto i chłodno, jeden szczupaczek i jeden okonik. Chyba ryba przewidywała nagłe załamanie pogody, gdyż w niecałe dwa dni po tym wydarzeniu nieoczekiwanie przyszła zima. Więc możemy powiedzieć, że zimą zaczęliśmy i zimą kończymy. Przy wspólnym stole, po gorących flakach i pieczonym kurczaku popijając browarka wspominaliśmy ten rok. Rok bardzo udany, ale i rok zaskakujący nieoczekiwanymi rozstrzygnięciami. Radziliśmy wspólnie z kolegami nie będącymi członkami Zarządu o tym, co jeszcze zmienić aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić nasze spotkania. Jak pozyskiwać dalsze środki finansowe i jak je później rozdysponowywać. Spotkanie to posłuży nam później przy podejmowaniu decyzji.

Ale wracając do zawodów, zwyciężył Wincenty Sawicki szczupaczkiem 685 pkt. Drugi był Marian Grzywacz 65 pkt. Pełne zestawienie uczestników imprezy w załączonym protokole.