K o m u n i k a t nr 3/2009

Komunikaty | 2009-05-12 | Publikujący: Okręg PZW w Lublinie

Komisja Młodzieżowa przy Zarządzie Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego w Lublinie zawiadamia, że w dniu 31 maja 2009 roku odbędą się Towarzyskie Młodzieżowe Zawody Spławikowe z okazji ‘'Dnia Dziecka'' - Memoriał Marka Kośmidera dla młodzieży do lat 16 (decyduje rok urodzenia 1993 i młodsi).
W br przypada XV edycja tych zawodów.

.
Zawody zostaną rozegrane w trzech kategoriach wiekowych:
.
- do 12 lat (rok urodzenia 1997 i młodsi)
.
- 12-14 lat (rok urodzenia 1995-1996)
.
- 14-16 lat (rok urodzenia 1993-1994)
.
Zapraszamy wszystkich miłośników wędkarstwa, zarówno członków PZW jak i osoby pragnące zasilić nasze szeregi.
.
Należy wziąć ze sobą legitymację wędkarską lub inny dokument tożsamości.
.
Baza zawodów mieścić się będzie przy końcowym przystanku linii autobusowej w Dąbrowie.
Harmonogram zawodów:
- godz.     7.00  -  8.00      - zapisy uczestników w bazie zawodów
.
- godz.     8.00  -  9.00      - otwarcie zawodów, losowanie stanowisk, wejście na stanowiska
- godz.     9.30  - 12.30     - czas trwania zawodów
- godz.   13.00  - 14.00     - ogłoszenie wyników
.
Zawodników uczestniczących w zawodach należy obowiązkowo wyposażyć w sprzęt wędkarski, siatki do przetrzymywania ryb w stanie żywym oraz nakrycie głowy.
.
Maksymalna długość wędki 10  m.
.
Przypominamy kołom, które posiadają łowiska (min.60 stanowisk) o przedstawienie swoich propozycji odnośnie organizacji zawodów na „Zakończenie Wakacji" z opisem dojazdu i charakterystyką łowiska w terminie do 15 lipca 2009 roku.

Z wędkarskim pozdrowieniem