0

Aktualności - archiwum zobacz aktualne

PUCHAR PREZESA RYSZARDA NOWICKIEGO DLA BARTKA SOBOLEWSKIEGO

Aktualności | 2017-01-25 | Publikujący: KOŁO PZW "LESZCZ" w Kocku

Kolejne zawody spławikowe o puchar Prezesa Ryszarda Nowickiego odbyły się na Tyśmienicy w Miejscowości Tchórzew. Niestety pomimo ładnej pogody ryby nie dopisały wędkarzom. Najwięcej ryb złowił Bartek Sobolewski 1150g i jemu przyjdzie zaopiekować się okazałym pucharem. Jest to bowiem puchar przechodni ufundowany przez syna prezesa Ryszarda Nowickiego – Zbigniewa Nowickiego pełniącego od dwóch lat funkcje prezesa naszego Koła. Drugie miejsce w zawodach zajął Maciek Konarski – 680g a trzecie Jarosław Kowalczyk 440g. Zwycięzca zawodów i ...... więcej

3 MIEJSCA NA PODJUM W MEMORIALE MARKA KOŚMIDRA - BARDZO DOBRY START NASZYCH MŁODYCH WĘDKARZY

Kolejne zawody organizowane przez ZO Lublin na Zalewie Zemborzyckim o Memoriał Marka Kośmidra zakończyły się dużym sukcesem zawodników z naszego Koła. W najmłodszej grupie wiekowej do 12 lat zwyciężył Witold Zuchora, który złowił ponad 3,5 kg ryb. Jak na tak młodego zawodnika, to bardzo dobry wynik. Dalsze miejsca zajęli: 8 drugie miejsce - Kuba Obroślak, 9 miejsce - Filip Śmieciński i 11 miejsce - Jacek Guz. W kategorii 13-14 lat najlepiej wypadł Patryk Guz, który zajął 2 miejsce - 1,2 kg. Miejsce 11 zajął Jakub Szucki. W najstarszej grupie ...... więcej

WYNIKI KONKURSU WIEDZY WĘDKARSKO EKOLOGICZNEJ W KOLE PZW „LESZCZ” W KOCKU

Co roku młodzi wędkarze z naszego Koła sprawdzają swoja wiedzę o wędkarstwie i ekologii. Tak było i w tym roku. Niestety liczba uczestników tego konkursu jest w ostatnich latach mniejsza. Pomimo atrakcyjnych nagród ufundowanych przez Zarząd Koła. W tym roku wiedzę sprawdzało 6 uczestników. Najlepiej w tym roku wypadł Mikołaj Sikora. Drugie miejsce zajął jego brat Mateusz Sikora natomiast trzecie Jakub Lipski. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy okolicznościowe i nagrody. ... więcej

JÓZEF KOROLCZUK NAJLEPSZY NOCĄ

W nocnych zawodach gruntowych w tym roku najepszym zawodnikiem został Józef Korolczuk. Zawody odbyły się na Zalewie "Zimna Woda" w Łukowie. Jakk się okazało zbiornik w Łukowie nie był zbyt gościnny dla wędkarzy. Niski poziom wody, spowodował, że większa częśc tafli zzalewu była zarośnieta roślinnością. Wędkarze mieli maksymalnie utrudnione zadanie. Tylko nielicznym wędkarzom w tak trudnych warunkach udało się złowić jakieś ryby. A część z nich aby mogła wogóle zarzucić wędki musiała wejść do wody i usunąć nadmiar zielska, które ...... więcej

OSTATNIE ZAWODY JUNIORÓW W SEZONIE WYGRAŁ KONRAD NICPOŃ

Przy bardzo ładnej pogodzie odbyły się zawody o Puchar Wiceprezesa ds. Młodzieży Koła PZW „Leszcz” w Kocku. Piękna aura towarzyszyła zmaganiom młodych zawodników podczas zawodów o Puchar ufundowany przez Zbigniewa Szczepańskiego Wiceprezesa ds. Młodzieży w naszym Kole. Wśród startujących najlepiej łowił Konrad Nicpoń, który zajął I miejsce wynikiem 2210g. Drugie miejsce zajął Witold Zuchora – 1990g a trzecie miejsce Mikołaj Sikora 1980g. Niektórym zawodnikom było tak gorąco, że musieli schłodzić się po zaciętej ...... więcej

Życzenia Bożonarodzeniowe

Aktualności | 2017-01-15 | Publikujący: Koło PZW Bogdanka

Z okazji Bożego Narodzenia życzymy wędkarzom i ich rodzinom miłych, spokojnych i radosnych Świat spędzonych w rodzinnym gronie. Zarząd Koła... więcej

Walne Zebranie Wyborcze i Sprawozdawcze członków Koła PZW Milejów

Aktualności | 2016-12-12 | Publikujący: Koło PZW Milejów

W dniu 11 grudnia odbyło się Walne zebranie wyborcze i sprawozdawcze członków koła PZW Milejów. Przedstawiciele odczytali sprawozdania za rok 2016 i pomimo bardzo niskiej frekwencji zostały przeprowadzone wybory Zarządu Koła na kolejne cztery lata. Przygocki Janusz Prezes Lipiński Paweł Wiceprezes i Kapitan Sportowy Jóźwiak Krzysztof Członek Zarządu/Gospodarz Jatczak Piotr Sekretarz Pawlak Stanisław Skarbnik Rzepecki Paweł Komendant SSR , Członek Zarządu Komisja Rewizyjna: Pierściński ...... więcej

Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze w Kole Świdnik-Miasto

Aktualności | 2016-12-04 | Publikujący: Koło PZW Świdnik Miasto

W dn.27.11.2016. w naszym kole odbyło się zabranie sprawozdawczo wyborcze. Omówiliśmy działalność naszego koła w mijającym 2016r.Przedstawiciel okręgu kol. Leszek Roczniak wręczył medale za zasługi dla wędkarstwa. Puchary otrzymali również zwycięzcy tegorocznego konkursu na najlepszego wędkarza roku. Nowym prezesem koła został wybrany jednogłośnie na następną kadencję kol. Robert Trepiak.Gratulujemy.Przygotowaliśmy też kalendarz imprez na najbliższy rok z nadzieją, że jak największa liczba wędkarzy skorzysta z naszych propozycji.... więcej

dalszy ciąg zdjęć z zawodów spławikowych

Aktualności | 2016-11-07 | Publikujący: Koło PZW Trawniki

dalsze zdjęcia z zawodów spławikowych z uwagi na to, ze nie zmieściły się na jednej stronie wiadomości... więcej

zawody spinningowe

W dniu 29 czerwca 2014 odbyły się na Wieprzu w Trawnikach zawody spinningowe koła. Pierwsze miejsce oraz puchar zdobył Józef Błaziak, drugie miejsce zajął Leszek Władziński, a trzecie miejsce Przemysław Kowalczyk. Tym razem było skromnie wynik robiły okonie, jeżeli chodzi o szczupaki brały tylko niewymiarowe które wracały do wody. Pogoda dopisała, może jednak Wieprz jeszcze nie doszedł do normy po ostatnich powodziach, ale zawody jednak wyłoniły zwycięzców którym gratulujemy. ... więcej