0

Nasze wiadomości - archiwum zobacz aktualne

Świdnicki Spinningowy Puchar Jesieni 2015

Aktualności | 2015-09-29 | Publikujący: Koło PZW Świdnik Miasto

Kilkunastu świdnickich wędkarzy tegoroczną jesień przywitało nad Wislą.Na miejsce naszych zawodów wybraliśmy odcinek rzeki pomiędzy dwoma mostami w Puławach. Pomimo prawdziwie jesiennej pogody, rano było zimno i wiał przenikliwy wiatr. Ryba dopisała i prawie wszyscy zawodnicy złowili wymiarowe ryby. Wyniki zawodów; 1.Dulniak Dariusz 1300 pkt. 2.Trepiak Robert 1250 3.Śmiałkowski Paweł 675 4.Dulniak Piotr 475 5.Seroka Mirosław 360 6.Fedorek Grzegorz 250... więcej

MARIUSZ PEŁKA ZWYCIĘZCĄ NOCNYCH ZAWODÓW GRUNTOWYCH

Aktualności | 2015-08-30 | Publikujący: KOŁO PZW "LESZCZ" w Kocku

W tym roku nocne zawody gruntowe zorganizowano pod koniec sierpnia na Jeziorze Firlej. Zawody zorganizowano w sierpniu z myślą o lepszych wynikach niż te jakie uzyskiwano na zawodach organizowanych na Jeziorze Krzczeń. Koniec sierpnia miał obfitować w okazałe leszcze niestety i Firlej nie okazał się dla wędkarzy zbyt łaskawy. Kilku wędkarzy nie miało ryby a kilku zaledwie po kilka małych rybek. W zawodach wzięło udział 21 zawodników. Przygotowanie równych stanowisk dla tylu zawodników stanowił pewien problem. Dlatego stanowiska podzielone zostały na 2 ...... więcej

Spinningowe Mistrzostwa Koła Świdnik- Miasto

Aktualności | 2015-08-25 | Publikujący: Koło PZW Świdnik Miasto

Na tegoroczne mistrzostwa naszego koła w spinningu wybraliśmy Wisłę w Basonii zachęceni dobrymi wynikami z poprzednich wyjazdów. Pomimo bardzo niskiego stanu wody udało się nam nawet nieźle połowić.Więkrzość zawodników wróciła do wagi z kilkoma okoniami były też klenie. Pozostali łowili nieco mniejsze rybki.... więcej

PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO RADY MIEJSKIEJ ZDOBYŁ KONRAD NICPOŃ

Aktualności | 2015-08-16 | Publikujący: KOŁO PZW "LESZCZ" w Kocku

Zawody spławikow-gruntowe o Pucar Przewodniczącego Rady Miejskiej zdobył Konrad Nicpoń najlepszy w dzisiejszych zawodach. Fundatorem zawodów i pucharu jest od kilku lat Przewodniczący Rady Miejskiej w Kocku Marek Futera. Zawody rozgrywane są w gronie młodych wędkarzy. Wakacje spowodowaly, że tylko 6 wędkarzy wystartowało w dzisiejszych zawodach. Ale za to ryby dopisały. Pomimo wysokiej temperatury wszyscy łowili ryby głownie płocie i ukleje. Najlepszym wędkarzem okazał się Konrad Nicpoń 1880 g ryb. Drugie miejsce zajął Jakub Jurkiewicz z wagą 1735 g a trzecie ...... więcej

Nocne gruntowe zawody wędkarskie zaliczone

Aktualności | 2015-07-03 | Publikujący: Koło PZW Milejów

W dniu 20czerwca br. do nocnych zawodów nad Zalewem Nielisz przystąpiło ....aż 9 zawodników. Na trzecim miejscubył kol. Jacek Tudruj z wynikiem 6490. Drugiemiejscuzdobył kol. Paweł Rzepecki z wynikiem 6550. Pierwsze miejscezajął kol. Krzysztof Jóźwiak z wynikiem 7950 zdobył Koledzy nie ma co się dziwić skoro tydzień wcześniej odbył się 3 dniowy Maraton w tym samym miejscu i Nasza trójka zajeła czwarte miejsce. :) Zdjęcia i wyniki w załączeniu. Opracował kol. Paweł Lipiński ... więcej

Bartek Sobolewski wicemistrzem Okręgu na Spławikowych Mistrzostwach Okręgu w kategorii U-23

Aktualności | 2015-06-15 | Publikujący: KOŁO PZW "LESZCZ" w Kocku

W sobotę i w niedziele (13 i 14 czerwca br.) odbyły się na Zalewie Zemborzyckim zawody Spławikowe Mistrzostwa Okręgu w kategorii kobiet, juniorów, kadetów i U- 23. Najlepiej wypadł w zawodach Bartek Sobolewski, startujący w kategorii U-23. Bartek Zajął bardzo dobre drugie miejsce. Zwycięstwo było bardzo blisko, bowiem Bartek przy takiej samej liczbie punktów co zwycięzca pierwsze miejsce przegrał tylko wagą ryb.Gratulujemy! Gorzej wypadli pozostali uczestnicy mistrzostw. W kategorii junior piąte miejsce zajął Konrad Nicpoń 13 Mateusz Sikora, 14 Mikołaj ...... więcej

Najlepszy wyłowiony !!!

Aktualności | 2015-06-13 | Publikujący: Koło PZW Milejów

Pierwsze miejsce w kat. seniorów zdobył kol. Paweł Rzepecki z wynikiem 5040, na drugim miejscu był kol. Jacek Tudruj z wynikiem 3880 a trzecie miejsce miał kol. Janusz Przygocki z wynikiem 3160. Kol. Piotr Zieliński w kat. U22 osiągnął wynik 4060 a Kol. Mateusz Pizoń w kat. kadet miał wynik 650. Zdjęcia i wyniki zawodów w załącznikach. Opracował kol. Paweł Lipiński... więcej

X Zawody o Puchar NSZZ,,Solidarnośc'PZL Świdnik

Aktualności | 2015-06-01 | Publikujący: Koło PZW Świdnik Miasto

Rekordowa liczba 35 świdnickich wędkarzy wzięła udział w X jubileuszowych zawodach wędkarskich o Puchar Komisji Międzyzakładowej NSZZ Solidarność WSK PZL Świdnik. Na miejsce zawodów wybraliśmy zachęceni sukcesami w poprzednich latach łowisko w Jedlance. Słoneczna pogoda południowy wietrzyk powinny pomóc w osiągnięciu dobrych wyników. Jednak tym razem było trochę gorzej. Tylko kilku szczęśliwców mogło pochwalić się ładnymi karpiami czy amurami. Tego dnia niestety zupełnie nie żerowały mniejsze ryby i dołowiliśmy zaledwie kilka chudych ...... więcej

TOMASZ MITURA SPŁAWIKOWYM MISTRZEM KOŁA NA ROK 2015

Aktualności | 2015-05-24 | Publikujący: KOŁO PZW "LESZCZ" w Kocku

Mistrzem spławika na rok 2015 został Tomasz Mitura. Najlepszy w dzisiejszych zawodach, ktore odbyły się na Tyśmienicy w Kocku. W zmiennej pogodzie i przy słabych braniach odbywały się mistrzostwa Koła w wędkarstwie spławikowym. I tura przebiegała w deszczu ale mimo to ryby przyzwoicie brały. Tura druga to tragedia. niemal połowa zawodników pozostała bez ryby. Najlepszym w dzisiejszych zmaganiach okazał się Tomek Mitura, drugie miejsce zajął Mariusz Pełka a trzecie Zbigniew Józwik. Wyniki w załączniku.... więcej