0

Nasze wiadomości - archiwum zobacz aktualne

Życzenia Bożonarodzeniowe

Aktualności | 2017-01-15 | Publikujący: Koło PZW Bogdanka

Z okazji Bożego Narodzenia życzymy wędkarzom i ich rodzinom miłych, spokojnych i radosnych Świat spędzonych w rodzinnym gronie. Zarząd Koła... więcej

Świąteczne Życzenia

Aktualności | 2016-12-22 | Publikujący: Koło PZW Świdnik Miasto

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku wszystkiego najlepszego w życiu osobistym, zdrowia, wszelkiej pomyślności, sukcesów nad wodą w nowym roku całej wędkarskiej braci życzy Zarząd Koła Świdnik-Miasto.... więcej

dalszy ciąg zdjęć z zawodów spławikowych

Aktualności | 2016-11-07 | Publikujący: Koło PZW Trawniki

dalsze zdjęcia z zawodów spławikowych z uwagi na to, ze nie zmieściły się na jednej stronie wiadomości... więcej

zawody spinningowe

W dniu 29 czerwca 2014 odbyły się na Wieprzu w Trawnikach zawody spinningowe koła. Pierwsze miejsce oraz puchar zdobył Józef Błaziak, drugie miejsce zajął Leszek Władziński, a trzecie miejsce Przemysław Kowalczyk. Tym razem było skromnie wynik robiły okonie, jeżeli chodzi o szczupaki brały tylko niewymiarowe które wracały do wody. Pogoda dopisała, może jednak Wieprz jeszcze nie doszedł do normy po ostatnich powodziach, ale zawody jednak wyłoniły zwycięzców którym gratulujemy. ... więcej

Zawody o Puchar Wójta

W dniu 20 lipca 2014 odbyły się na Zalewie Zahorodyńskim zawody wędkarskie spławoikowe o Puchar Wójta Gminy Trawniki. Zwycięzcą zawodów został nasz junior Bartek Sidor który zdobył już po raz drugi Puchar Wójta. Drugie miejsce zajął Rafał Borowiec a trzecie miejsce Przemysław Kowalczyk. Po zawodach rozdano nagrody. Puchar dla zwycięzcy Bartkowi Sidorowi wręczył na festynie fundator Wójt Gminy Trawniki Pan Jerzy Szpakowski. Zwycięzcom gratulujemy zapraszamy wszystkich na następne zawody na zbiorniku Krzczeń które odbędą się z ...... więcej

Zawody o Puchar Prezesa Koła na zbiorniku Krzczeń

W dniach 02/03.08.2014 odbyły się zawody nocne na zbiorniku Krzczeń, metoda była dowolna z uwagi, że były to zawody towarzyskie. Łowiliśmy od 17:00 do 8:00 dnia następnego. W zawodach brało udział 15 osób w tym trzy osoby z zarządu. Prezes nie btrał udziału w rywalizacji czyli, 14 wedkarzy rywalizowało o puchar. Pierwsze miejsce i Puchar Prezesa zdobył Krzysztof Janiak, drugie miejsce zdobył Krzysztof Krasowski, trzecie miejsce zdobył Przemek Kowalczyk czym wysunął się w rywalizacji na najlepszego wedkarza roku na pierwsze miejsce, czwarte miejsce zdobył Piotr ...... więcej

zawody o Puchar Zarządu Koła na Bugu

W dniu 21 września 2014 r w Woli Uhruskiej odbyły się zawody wędkarskie towarzyskie na rzece Bug o Puchar Zarządu Koła. Pierwsze miejsce zajął Bartek SIDOR, drugie miejsce zdobył Grzegorz NOWAK, trzecie miejsce Stefan BOCHEŃSKI. Zwycięzcom gratulujemy, zapraszamy na zakończenie sezonu zawody towarzyskie na Wieprzu w dniu 05.10.2014.... więcej

Walne zebranie sprawozdwczo-informacyjne

W dniu 07 grudnia 2014 w Ośrodku Kultury w Trawnikach odbyło się walne zebranie członków koła wędkarskiego. Na zebraniu dokonano podsumowania tegorocznego sezonu wędkarskiego, sprawozdania przedstawili, prezes koła, skarbnik, komisja rewizyjna, na zebraniu zabrakło sądu koleżeńskiego oraz komendanta SSR. Został ustalony kalendarz imprez, rozdano medale, odznaczenia które wręczył przedstawiciel Okręgu Lublin kol. Stanisław Juchniewicz. Podjęto uchwałę o nagrodach dla zwycięzców, jak i o przyznaniu pucharu na najlepszego wędkarza roku. A więc do nowego ...... więcej

Pierwsze zawody w sezonie 2015

W dniu 15 marca 2015 roku na starorzeczu Wieprza koło Dorohuczy odbyły się pierwsze w tym sezonie zawody wędkarskie spławikowe Koła PZW Trawniki. W zawodach brało udział 22 zawodników w tym jeden junior Bartek Sidor ubiegłoroczny zdobywca pucharu najlepszego wędkarza roku. Pierwsze miejsce w zawodach zdobył Przemek Kowalczyk, drugie miejsce Marcin Mrugała a trzecie miejsce Stefan Bocheński. Wpisano pierwsze punkty w rankingu na najlepszego wędkarza roku. Podczas zawodów złowiono dużo ryb, pogoda dopisała. Zwycięzcom w zawodach gratulujemy. Zapraszamy teraz na ...... więcej

Wesołego Alleluja

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości.Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego Alleluja, z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych wędkarzom Koła PZW Trawniki życzy zarząd... więcej