Aktualności | 2019-04-03 | Publikujący: Koło PZW Zagłębocze

Serdeczne wyrazy współczucia z powodu śmierci Matki – Leszkowi Roczniakowi, Prezesowi Zarządu Koła Zagłębocze, składają Koledzy z Koła i Klubu TEST ... więcej

Zawody spławikowe

Aktualności | 2019-01-22 | Publikujący: Koło PZW Trawniki

W dniu 25 maja 2014 odbyły się zawody spławikowe w kategorii senior-junior na Zalewie Zahorodyńskim, z uwagi na wysoki stan wody Wieprza. Pierwsze miejsce w kategorii seniorów zajął Kowalski Stanisław, drugie Szcześniak Grzegorz, trzecie Skwarzyński Kamil. W kategorii junior pierwsze miejsce zajął Sidor Bartłomiej, drugie Chwil Grzegorz. Zawody odbyły się w dwóch turach. Po zakończeniu zostały rozdane medale dyplomy i nagrody dla zwycięzców pychary. Całość zawodów zdokumentowano zdjęciami.... więcej

Wesołych świąt

Każdy już czym prędzej bieży, by dołączyć do pasterzy. I ja spieszę z życzeniami, bo nie mogę być tam z Wami. Zdrowia, szczęścia, pomyślności i niech dobro wśród Was gości. I niech Boga wielka moc na Was spłynie w świętą noc. Z okazji świąt Bożego Narodzenia wszystkiego najlepszego, oraz szcześliwego nowego roku wszystkim naszym wędkarzom i ich rodzinom życzy nowy zarząd koła... więcej

Zawody Podlodowe na J. Głębokim

W dniu 15 stcznia 2017 r odbyły się statutowe zawody podlodowe na J. Głebokie k/Cycowa. Pierwsze miejsce zdobył Bartek Sidor, drugie Arek Psujek, trzecie Stanisław Kowalski, czwarte Przemek Kowalczyk i piąte Leszek Władziński. Zwycięzcom gratulujem w nowym rozpoczętym sezonie i życzymy dalszych sukcesów.... więcej

Zawody towarzyskie na Zalewie Zahorodyńskim

W dniu 12 lutego 2017 odbyły się towarzyskie zawody podlodowe na Zalewie Zahorodyńskim (dziękujemy kolegom za udostępnienie łowiska). Były warunki, chętni wedkarze to dlaczego nie zrobić drugich zawodów podlodowych. W zawodach zwyciężył Stanisław Kowalski, drugie miejsce Marcin Olchowy, trzecie miejsce Leszek Władziński, niepunktowane czwarte miejsce Bartek Sidor i niepunktowane piąte miejsce Przemek Kowalczyk. Zwycięzcom gratulujemy. Chcemy poinformować, że w tabeli na najlepszego wędkarza roku zostały zsumowane punkty za udział w dwóch zawodach podlodowych ...... więcej

Wesołych Świąt Wielkanocnych

Życzenia Radosnych Świąt Wielkanocnych wypełnionych nadzieją budzącej się do życia wiosny i wiarą w sens życia. Pogody w sercu i radości płynącej z faktu Zmartwychwstania Pańskiego oraz smacznego Święconego w gronie najbliższych osób i mokrego dyngusa dla naszych wędkarzy i ich rodzin życzy zarząd Koła ... więcej

Coroczne sprzątanie brzegów Wieprza

W dniu 22 kwietnia 2017 roku Koło PZW Trawniki tradycyjnie zorganizowało sprzątanie brzegów naszej rzeki Wieprz, od mostu w Pełczynie do mostu kolejowego w Trawnikach. Nasze działania zbiegły się z kalendarzowym "Świętem Ziemi". Wójt Gminy Tawniki zabezpieczył nas w transport śmieci i wywóz na składowisko za co dziękujemy. Podczas zbiórki rano padał deszcz, lecz zaraz jak na nasze zamówienie wyszło słońce i podczas sprzątania mieliśmy piękną słoneczną pogodę może trszeczkę wietrzną ale nikomu to nie przeszkadzało. Jak zwykle na ...... więcej

Zawody spinningowe na Bugu

W dniu 20 sierpnia 2017 odyły się w kole PZW Trawniki wyjazdowe zawody spinningowe na Bugu w okolicy miejscowości Świerże. W zawodach zwyciężył kolega Mariusz Lekan który złowił szczupaka 70 cm, drugie miejsce zajął kolega Rafał Borowiec który złowił szczupaka 56cm. Innych osiągów nie było więc skończyły się zawody na dwóch miejscach. Zwycięzcom gratulujemy. ... więcej

Zebranie sprawozdawczo informacyjne

W dniu 10 grudnia 2017r w Ośrodku Kultury w Trawnikach odbyło się zebranie sprawozdawczo informacyjne na którym odczytano sprawozdania z działalności koła w sezonie 2017. Przedstawiono projekt kalendarza zawodów wędkarskich w przyszłym sezonie. Gościem na zebraniu był członek zarządu Okręgu z Lublina kolega Edward Kwieciński który wręczył wyróżnienia dla członków naszego koła. Puchar Najlepszego Wedkarza Roku otrzymał po raz trzeci kolega Przemek Kowalczyk, medal zasłużony dla Wędkarstwa otrzymał kolega Ryszard Kornecki, Medal za ...... więcej

Zawody z okazji 65 lecia koła PZW Trawniki

W dniu 21 sierpnia 2016 z okazji 65-lecia istnienia koła PZW Trawniki zorganizowano towarzyskie zawody wędkarskie. Łowienie odbyło się metodą dowolną jedna tura 4 godziny. Zwycięzcą zawodów został kolega Darek Krysa, drugie miejsce zajął kolega Arek Psujek a trzecie miejsce kolega Czesław Wójtowicz. Po zawodach wręczono puchary zwycięzcom i wszyscy zasiedli do biesiady piwnej oraz przygotowanego posiłku. Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy na następne zawody. zarząd... więcej

Jesteś wedkarzem z Okręgu lubelskiego, masz możliwość wędkowania w innym Okręgu. Wybierasz