0

Rzutowy Puchar Prezesa Zarządu Okręgu w Lublinie

Aktualności | 2009-10-02 | Publikujący: Okręg PZW w Lublinie

W minioną niedziele 27.09.2009 r. odbyły się I Rzutowe Zawody o Puchar Prezesa Zarządu Okręgu. Przy pieknej, słonecznej pogodzie do rywalizacji staneło kilkanaście zawodniczek i zawodników. Miejscem zawodów było boisko sportowe ze sztuczną nawierzchnią przy szkole podstawowej nr. 46 w Lublinie. Organizatorzy zawodów, Koło PZW Lin- Czubyi ZO PZW w Lublinie stanęli na wysokości zadania przygotowując wzorcowo arenę wędkarskich zmagań . Wspaniała atmosfera panowała od samego początku do końca zawodów a sportowa rywalizacja wyłoniła ...... więcej

Tegoroczny rekord pobity……

W dniu dzisiejszym po długim /cały sezon/ nęceniu Przemysław Popek dopiął swego. Wyłowił karpia 109 cm długości o wadze 23 kg. Tym samym pobił majowe osiągnięcie Karola Oraczewskiego, który złowił karpia 22.48 Karp Przemka pochełpił się tak jak inne dotychczasowe okazy na proteinę. Wybrał się na żerowanie o godzinie 15 i już po niespełna kilkunastu minutach wylądował w podbieraku aby po zważeniu, zmierzeniu i sfotografowaniu odpłynąć z powrotem w otchłań jeziora . Jest to druga wielka ryba jaką wyłowił Przemek w naszym jeziorze. Poprzedni okaz ważył ...... więcej

ZAKOŃCZENIE SEZONU 2009 W BYCHAWIE

Aktualności | 2009-09-27 | Publikujący: Koło PZW Selekt Lublin

Po kilkugodzinnym łowieniu na każdego uczestnika czekały same pyszności, takie jak smażona rybka, bigos, kiełbaski. Była również kaszanka i pieczone ziemniaki. Nie obyło się również bez zimnego browarka:) Specjalne podziękowania dla kolegi Leszka Zawiślaka, który to wszystko perfekcyjnie przygotował i nas ugościł. Reasumując impreza udała się pod każdym względem. Pogoda dopisała, zawodnicy również, a i ryb nie brakowało. Niech żałują tylko ci, którzy zostali w domu... Zapraszamy do obejrzenia zdjęć. ... więcej

Wyniki zawodów spinningowych

Zawody odbyły się na żywej rybie. Najwięcej wyłowił i tym samym zawody wygrał zdobywając Puchar Prezesa Jan Stawinoga. Drugie miejsce zajął Robert Karwowski, a trzecie Grzegorz Kulbowski. Gratulujemy i zapraszamy na kolejne zawody!... więcej

Wyniki zawodów muchowych

Rywali zdeklasował i zasłużenie wygrał Maciej Sławiński, który łowiąc na nimfę wyłowił te największe. Pstrąga potokowego 37cm, tęczaka 35 cm i lipienia 35 cm. Tradycyjnie już po zawodach piekliśmy na ognisku pyszne kiełbaski. ... więcej

Zawody wędkarskie Najlepszy Wędkarz Powiatu kończyły Grand Prix Łęcznej

Aktualności | 2009-09-24 | Publikujący: Koło PZW OSW Rogóżno

W niedzielny poranek 13 września spotkaliśmy się na zbiorniku Krzczeń aby odbyć kolejne zawody wszystkich kół Powiatu Łęczyńskiego. Tym razem były to zawody o tytuł Najlepszego Wędkarza Powiatu. Zawody te jednocześnie kończyły cykl zawodów Grand Prix Łęcznej. Organizatorem tych zawodów jak i całego cyklu GP był Kol. Robert Pierepienko - właściciel sklepu wędkarskiego Antek - członek naszego Zarządu Koła, odpowiedzialny za pracę z młodzieżą. Nasze koło wspierało poczynania Roberta i zapewniło fachową obsługę tych zawodów oraz ...... więcej

Zakończenie sezonu spławikowego w ZO PZW w Lublinie

Aktualności | 2009-09-22 | Publikujący: Okręg PZW w Lublinie

W dniu 20 września przy pięknej, słonecznej pogodzie na Zbiorniku Dratów zakończono sezon spławikowy zawodami o Puchar Prezesa ZO. W zawodach wzięło udział 22 drużyny reprezentujące koła i kluby Okręgu PZW w Lublinie. Zawody te po raz pierwszy odbyły się w innej formule. Po raz pierwszy nie organizowano eliminacji a tym samym wszyscy chętni do uczestnictwa w zawodach mieli okazję się zaprezentować. Po raz pierwszy skład drużyny został okrojony o jedną osobę /seniora/. Przyszedł więc czas refleksji i oceny podjętej decyzji przez komisję sportową ZO PZW ...... więcej

GP

Aktualności | 2009-09-15 | Publikujący: Koło PZW Łuków Miasto

Przedstawiamy wyniki z pierwszej i drugiej tury i końcowe wyniki... więcej

Najlepszy Wędkarz Powiatu Łęczna 2009

Aktualności | 2009-09-14 | Publikujący: Koło PZW Bogdanka

Już po raz kolejny z rzędu wędkarze naszego koła zajęli czołowe lokaty w zawodach wędkarskich „Najlepszy Wędkarz Powiatu Łęczna”. Podobnie jak w ubiegłym roku zdobyliśmy 2 pierwsze miejsca. Nieoczekiwanie najwyższy schodek na podium przypadł Kamilowi Kołodyńskiemu, który tego dnia zdeklasował 42 rywali wyprzedzając 2 aż o 2700 pkt. 2 miejsce przypadło prezesowi naszego koła Andrzejowi Ślusarskiemu. W kategorii juniorów 2 miejsce zdobył Wojciech Maciejewski. Godne jest też podkreślenia, że nasz junior Marcin Kędzierski zajął 1 miejsce w ...... więcej