0

Relacja z zawodów spławikowych z 11 maja 2013 r.

Aktualności | 2013-06-06 | Publikujący: Koło PZW Lublin Kolejarz

Planowo w dniu 11.05.2013r. odbyły się zawody wędkarskie Koła PZW Lublin Kolejarz na jeziorze Krzczeń. Dzień zapowiadał się bardzo dobrze. Słońce świeciło bardzo ładnie a deszczowych chmur nie było nawet śladu. Jedynie komary utrudniały rozłożenie sprzętu i przygotowanie do łowienia. Nadzieje na punktowanie dużymi ilościami karasia srebrzystego zostały szybko rozwiane i zawodnicy skupili się na punktowaniu płocią i uklejką, oczywiście trafiały się tez bonusy w postaci linków i okoni. W zawodach wystartowała rekordowa liczba członków koła, aż 25 ...... więcej

SPŁAWIKOWE MISTRZOSTWA KOŁA

Aktualności | 2013-06-06 | Publikujący: Koło PZW "Bystrzyca Lublin"

W dniu 02.06.2013r. na Zalewie Podzamcze w Bychawie zostały rozegrane dwuturowe zawody o Mistrzostwo Koła PZW Bystrzyca - Lublin na 2013r. w dyscyplinie spławikowej. Piękna pogoda przywitała naszych wędkarzy, którzy stawili się w licznej grupie,by rywalizować o miano najlepszego spławikowca naszego koła. Rybki brały dobrze o czym świadczą osiągnięte wyniki, łowiliśmy przeważnie leszczyki i płotki. Po ciężkim i długim biju, przyszedł czas na ogłoszenie wyników. Tytuł mistrza wywalczył kol. Francziszek Wysocki 7840 / 3,0 pkt. 2. Przemysław Niećko 5120 / ...... więcej

Zawody z okazji "Dnia Dziecka"

Aktualności | 2013-06-05 | Publikujący: Koło PZW Kraśnik FŁT

Info z zawodów zostanie doadne niebawem.... więcej

TO JUŻ CZWARTE- NIEZAPOMNIANE-TOWARZYSKIE SPŁAWIKOWE ZAWODY WĘDKARSKIE Z OKAZJI 'DNIA DZIECKA',KTÓRE PRZESZŁY DO HISTORII !

Aktualności | 2013-06-03 | Publikujący: Koło PZW Start w Dęblinie

W dniu 02.06.2013r. odbyły się TOWARZYSKIE SPŁAWIKOWE ZAWODY WĘDKARSKIE z OKAZJI DNIA DZIECKA organizowane przez Koło PZW „START” Dęblin. Zawody rozegrano na fosie Fortu Mierźwiączka w trzech kategoriach wiekowych: do 12 lat, od 12 do 14 lat i od 14 do 16 lat. Od godziny 7.00 zaczęły się zapisy i do godz. 7.30 zapisało się 41 uczestniczek i uczestników. Po krótkim omówieniu regulaminu, przystąpiono do losowania stanowisk. Losowanie odbywało się w słodkiej atmosferze ponieważ numery stanowisk były wypisane na czekoladowych batonach. ...... więcej

Wieści ostatniego weekendu.

K olejny długi weekend majowy za nami i jeśli chodzi o pogodę to nic się nie zmieniło. Nadal zimno i bardzo mokro. Deszcz leje w zasadzie przez cały czas. Jezioro znacznie powiększyło swoją powierzchnię. Na domiar złego ktoś nierozsądny na tyle zablokował odpływ wody, że poziom w jeziorze wzrósł o dziesięć centymetrów. Skorzystali z tego kłusownicy, a w zasadzie wandale rozkopując wał, spuszczając wodę bezpośrednio z podmokłego lasu do rowu. Wał został zniszczony, a korzyść z tego żadna. Ciągi węgorza już dawno minęły. Karp również nie ...... więcej

Szymon Hunek najlepszy w kadetach

Aktualności | 2013-06-02 | Publikujący: Koło PZW OSW Rogóżno

Start Oli Włodarczyk i Kacpra Bordzoła, mistrzów Okręgu Lublin z poprzedniego roku napawał nas dużym optymizmem na powtórzenie sukcesów w Spławikowych Mistrzostwach Okręgu również w tym roku. Dodatkowo w reprezentacji naszego koła znaleźli się Maciejewski Jarek, Michalska Weronika i Hunek Szymon. Dwuturowe zawody były dla młodych zawodników dużym wyzwaniem. Czarnym koniem naszej drużyny okazał się Szymon, który zdobywając dwie jedynki sektorowe pozostawił konkurencje daleko za plecami i to on został mistrzem Okręgu Lublin w ...... więcej

Mistrzostwa Okręgu

Aktualności | 2013-06-02 | Publikujący: Koło PZW Świdnik WSK

W dniach 01/02.06.2013r. na Zalewie Zemborzyckim rozegrane zostały zawody wędkarskie o Mistrzostwo Okręgu w kat. Kobieta, Junior, Kadet. Tytuł Mistrza Okręgu w dyscyplinie spławikowej zdobyli: kat. Kobieta - kol. Magdalena Krystecka (Łuków Miasto), kat. Junior - kol. Maciej Maruszak (Lerby Ryki), w kat. Kadet kol. Szymon Hunek (OSW Rogóżno). Gratulujemy. Wyniki w załącznikach.... więcej

TO DOPIERO PŁOĆ!

Aktualności | 2013-06-02 | Publikujący: Koło PZW Stężyca

Ten piękny okaz płoci został złowiony 2. czerwca w Kanale Stężyckim przez Ireneusza Burdzanowskiego. Ryba mierzyła równo 38,5 cm długości. Gratulacje, Panie Irku! ... więcej

MISTRZOSTWO KOŁA 2013 dyscyplina spławikowa

Aktualności | 2013-06-02 | Publikujący: Koło PZW Kraśnik Miasto

26 Maja 2013 roku Na Zalewie w Kraśniku Koło PZW Kraśnik Miasto zorganizowało zawody w dyscyplinie spławikowej o MISTRZOSTWO KOŁA na 2013 rok. Zawody odbyły się w trzech kategoriach wiekowych: Seniorzy Juniorzy Kadeci Mistrzem Koła PZW Kraśnik Miasto Na 2013 rok W kategorii seniorów został Kol. Smyl Michał Mistrzem Koła PZW Kraśnik Miasto Na 2013 rok W kategorii juniorów został Kol. Rochen Piotr Mistrzem Koła PZW Kraśnik Miasto Na 2013 rok W kategorii kadetów został Kol. Szulc Maciej W kategorii seniorów: I - Miejsce Smyl Michał zdobył 1539 ...... więcej

Jesteś wedkarzem z Okręgu lubelskiego, masz możliwość wędkowania w innym Okręgu. Wybierasz