Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności - archiwum

ZAWODY Z OKAZJI 60 LECIA KOŁA PZW LESZCZ W KOCKU O PUCHAR BURMISTRZA KOCKA

Aktualności | 2014-07-07 | Publikujący: KOŁO PZW "LESZCZ" w Kocku

W dniu 6 lipca odbyły się zawody spławikowo-gruntowe o Puchar Burmistrza Kocka. Zawody przeprowadzono w ramach przypadającego w tym roku jubileuszu 60-lecia Koła PZW w Kocku. Zawody odbyły się na zbiorniku Kęsy koło Bożniewic. Podczas zawodów walczono o największa rybę w kategorii juniorów i seniorów. Fundatorem nagród i pucharów był burmistrz Kocka Tomasz Futera. W zawodach wzięło udział ponad 30 wedkarzy. Najlepszy w kategori juniorów okazał sie Jakub Jurkiewicz, który złowił leszcza o wadze 305 g., drugie miejsce zajęła jedyna przedstawicielka płci pieknej Weronika Mitura. Wweronika złowiła leszcza o wadze 158g, trzecie miejsce zajął Mikołaj Sikora - 124g. 

W kategorii seniorów najawiększą rybę złowił Jarosław Kowalczyk.  Zwycięzca zawodów złowił leszcza o wadze 976g. Drugie miejsce zajął Maciej Konarski, który złowił także leszcza o wadze 453g. Trzecie miejsce zajął Tomasz Mitura wynikiem 350g.

Zwycięzcy obu kategori otrzymali z rąk burmistrza Kocka okazałe puchary oraz statuetki. Modzi wedkarze startujący w kategorii juniorów otrzymali równiez nagrody w postaci sprzętu wędkarskiego.

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

W dniu 14 grudnia 2009 roku naszą stronę na portalu odwiedziło 120 tys, wędkarzy internautów, co daje nam średnio 30 tys. na rok. Jak oceniasz dotychczasową wizualizację tej strony
Strona ciekawa, obrazująca życie kół w całym Okręgu
Strona powinna dotyczyć tylko działalności Zarządu Okręgu
Wszystko mi jedno, aby ryby brały
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin

Reklama