Aktualności - archiwum

Memoriał Wojciecha Brudzińskiego

Aktualności | 2015-03-20 | Publikujący: Koło PZW Zagłębocze

W miniony piątek i sobotę odbył się kolejny, XXIX już Memoriał Wojciecha Brudzińskiego. Tym razem uczestnicy spotkali się na Podlasiu, na Pojezierzu Suwalsko - Augustowskim, w Kuklach. Organizatorem Memoriału byli Maciek Brudziński i Okręg PZW w Białymstoku. Uczestnicy, a wśród nich 10 członków naszego Koła mieszkali w domkach zbudowanych ze słomy i gliny. Następnego dnia po Wieczornicy poświeconej pamięci Wojciecha Brudzińskiego, rozegrano zawody wędkarskie. Startujący w nich łowili w Czarnej Hańczy, a celem połowu był jeden gatunek - pstrąg potokowy. Niestety ryby zbuntowały się. „Padły" zaledwie 4 sztuki i to nie największe. Ale nikt na to nie narzekał. Piękna okolica, piękne wody, miłe towarzystwo.............