Aktualności - archiwum

MISTRZ SPINNINGU 2018 MACIEJ KONARSKI

Aktualności | 2018-09-03 | Publikujący: KOŁO PZW "LESZCZ" w Kocku

Rzeka Wieprz była w tym roku miejscem gdzie odbyły się zawody spinningowe o mistrzostwo naszego Koła. Zawody odbyły się w dniu 26 sierpnia. Drapieżników nie ma za wiele w naszych wodach jak i innych ryb zresztą też.  Zwycięzcy udało się złowić szczupaczka a drugiemu zawodnikowi zawodów 4 okonki. Większość startujących obyła się smakiem ryby. Albo nie miała nawet puknięcia albo niewymiarowego okonka.  Mistrzem spinningu w roku 2018 został Maciej Konarski. Wicemistrzem Daniel Jurkiewicz a trzecim zawodnikiem mistrzostw Tomasz Mitura.  Czwarty był Mariusz Pełka.