Aktualności - archiwum

Aktualności | 2019-01-22 | Publikujący: Koło PZW Trawniki

Zebranie sprawozdawczo informacyjne

członkowie zarządu

W dniu 10 grudnia 2017r w Ośrodku Kultury w Trawnikach odbyło się zebranie sprawozdawczo informacyjne na którym odczytano sprawozdania z działalności koła w sezonie 2017. Przedstawiono projekt kalendarza zawodów wędkarskich w przyszłym sezonie. Gościem na zebraniu był członek zarządu Okręgu z Lublina kolega Edward Kwieciński który wręczył wyróżnienia dla członków naszego koła. Puchar Najlepszego Wedkarza Roku otrzymał po raz trzeci kolega Przemek Kowalczyk, medal zasłużony dla Wędkarstwa otrzymał kolega Ryszard Kornecki, Medal za Zasługi dla Wedkarstwa Lubelszczyzny otrzymał kolega Marcin Mrugała, Złotą Odznakę PZW otrzymał kolega Leszek Wierzchowski. Wyróżnionym gratulujemy i życzymy wszystkim wędkarzom naszego kola sukcesów w sezonie 2018.