Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności - archiwum

UDANY START NA ZAWODACH Z OKAZJI DNIA DZIECKA

Aktualności | 2017-06-06 | Publikujący: KOŁO PZW "LESZCZ" w Kocku

Kolejny rok nasi najmłodsi wędkarze startowali na zawodach wędkarskich zorganizowanych z okazji Dnia Dziecka. W zawodach - Memoriał Marka Kośmidra uczestniczą dzieci i młodzież do lat 16. Tym razem zawody odbyły się na zbiorniku w Markuszowie. Łowisku niemal idealnym dla przeprowadzania tego typu zawodów, w których uczestniczą zrzeszeni jak i niezrzeszeni adepci wędkarstwa. Jak co roku tak i w tych zawodach Kock reprezentowała liczna grupa młodych i wędkarzy.  Uczestnicy zawodów startowali w trzech grupach wiekowych do 12 lat, 13-14 i 15-16 lat.  Wędkarzy z Kocka rywalizowali w kategorii najmłodszych i najstarszych. Najlepiej spisali się nasi najmłodsi wędkarze, bowiem pierwsze miejsce zajął Mateusz Nowicki, czwarte Witold Zuchora. Bartosz Reszke zajął 14 miejsce  a 26 Jacek Guz. W kategorii tej startowało 41 uczestników i była to najliczniejsza obsada. W kategorii do lat 16 równie wysokie drugie miejsce zajął Jakub Jurkiewicz. Szóste miejsce zajął Jakub Szucki. Zwycięzcy zawodów otrzymali puchary i nagrody a wszyscy uczestnicy zawodów wędkarskie upominki ufundowane przez organizatora zawodów Zarząd Okręgu PZW w Lublinie oraz sponsorów.   Jakub Jurkiewicz otrzymał również puchar za  największą złowiona rybę zawodów.

Za przygotowanie łowiska i zorganizowanie zawodów należy pochwalić organizatorów imprezy.

Wyjazd na zawody do Markuszowa był możliwy dzięki wsparciu finansowemu Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych działającej przy samorządzie Kocka.

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

W dniu 14 grudnia 2009 roku naszą stronę na portalu odwiedziło 120 tys, wędkarzy internautów, co daje nam średnio 30 tys. na rok. Jak oceniasz dotychczasową wizualizację tej strony
Strona ciekawa, obrazująca życie kół w całym Okręgu
Strona powinna dotyczyć tylko działalności Zarządu Okręgu
Wszystko mi jedno, aby ryby brały
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin

Reklama