Aktualności - archiwum

WALNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZE KOLA PZW LESZCZ W KOCKU WYBRAŁO NOWE WŁADZE KOŁA

Aktualności | 2017-04-04 | Publikujący: KOŁO PZW "LESZCZ" w Kocku

W sobotę 11 grudnia w Sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Kocku odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Kola PZW „Leszcz” w Kocku. W zebraniu wzięli udział: Prezes ZO w  Lublinie Edward Kosiewski - przedstawiciel  ZO w Lublinie, Burmistrz Kocka Tomasz Futera, Kierownik OPS w Kocku Waldemar Syta.  Na wstępie zebrania wręczono złotą odznakę PZW Kol. Mariuszowi Pełce oraz medal Zasłużony dla Wędkarstwa Lubelszczyzny Kol. Danielowi Jurkiewiczowi.  W dalszej części udekorowani zostali zwycięzcy rywalizacji Grand Prix za 2016 rok. W kategorii juniorów: 1 miejsce zajął Mateusz Sikora, 2 Mikołaj Sikora a 3 Jakub Jurkiewicz. W kategorii seniorów: 1 miejsce zajął Maciej Konarski, 2 Daniel Jurkiewicz i 3 Jarosław Kowalczyk. Wszyscy wyróżnieni otrzymali puchary i pamiątkowe dyplomy. Po przedstawieniu sprawozdań i udzieleniu absolutorium ustępującemu Zarządowi wybrano Prezesa Koła. Został nim ponownie Zbigniew Nowicki pełniący te funkcję również w mijającej kadencji. Do Zarządu wybrano 10 członków oraz trzyosobowe składy Komisji Rewizyjnej i Sądu Koleżeńskiego.