Aktualności - archiwum

OSTATNIE ZAWODY JUNIORÓW W SEZONIE WYGRAŁ KONRAD NICPOŃ

Aktualności | 2017-01-25 | Publikujący: KOŁO PZW "LESZCZ" w Kocku

Przy bardzo ładnej pogodzie odbyły się zawody o Puchar Wiceprezesa ds. Młodzieży Koła PZW „Leszcz” w Kocku. Piękna aura towarzyszyła zmaganiom młodych zawodników podczas zawodów o Puchar ufundowany przez Zbigniewa Szczepańskiego Wiceprezesa ds. Młodzieży w naszym Kole. Wśród startujących najlepiej łowił Konrad Nicpoń, który zajął I miejsce wynikiem 2210g. Drugie miejsce zajął Witold Zuchora – 1990g a trzecie miejsce Mikołaj Sikora 1980g.  Niektórym zawodnikom było tak gorąco, że musieli schłodzić się po zaciętej rywalizacji. Uczestnicy otrzymali puchary i pamiątkowe dyplomy.