0

Aktualności - archiwum

DANIEL JURKIEWICZ ZWYCIĘZCĄ SPŁAWIKOWYCH MISTRZOSTW KOŁA SENIORÓW

Aktualności | 2016-06-28 | Publikujący: KOŁO PZW "LESZCZ" w Kocku

Na zbiorniku Szewczak w dniu 26 czerwca br. Odbyły się zawody spławikowe o Mistrzostwo Koła PZW Leszcz w Kocku w kategorii seniorów. Na 14 startujących najlepszym okazał się Daniel Jurkiewicz zwyciężając wynikiem 1900 g. Drugie miejsce zajął Maciej Konarski 1580 g. Trzecie miejsce zajął Jarosław Kowalczyk  1550 g. Pozostałe wyniki w załączeniu. Piękna słoneczna i upalna pogoda towarzyszyła zmaganiom zawodników podczas tegorocznych mistrzostw. Ryby przez to nie żerowały zbyt intensywnie ale każdy zawodnik coś złowił. Ci najlepsi wygrali. A na koniec niektórzy skorzystali z możliwości ochłodzenia się w wodach czystego zbiornika jakim jest jeszcze Szewczak.