Aktualności - archiwum

3 MIEJSCA NA PODJUM W MEMORIALE MARKA KOŚMIDRA - BARDZO DOBRY START NASZYCH MŁODYCH WĘDKARZY

Aktualności | 2017-01-25 | Publikujący: KOŁO PZW "LESZCZ" w Kocku

Kolejne zawody organizowane przez ZO Lublin na Zalewie Zemborzyckim o Memoriał Marka Kośmidra zakończyły się dużym sukcesem zawodników z naszego Koła. W  najmłodszej grupie wiekowej do 12 lat zwyciężył Witold Zuchora, który złowił ponad 3,5 kg ryb. Jak na tak młodego zawodnika, to bardzo dobry wynik. Dalsze miejsca zajęli:  8 drugie miejsce - Kuba Obroślak, 9 miejsce - Filip Śmieciński i 11 miejsce - Jacek Guz. W kategorii 13-14 lat najlepiej wypadł Patryk Guz, który zajął 2 miejsce - 1,2 kg. Miejsce 11 zajął Jakub Szucki. W najstarszej grupie wiekowej 15-16 lat - drugie miejsce zajął Mikołaj Sikora, 4 miejsce jego brat Mikołaj. Na 5 miejscu ukończył zawody Jakub Jurkiewicz i na 8 miejscu Bartosz Badurowicz. Nasza ekipa jak zwykle najliczniejsza w zawodach przywiozła aż 3 puchary. Część z nich otrzymało cenne nagrody  i upominki ufundowane przez organizatora i sponsorów zawodów.  GRATULIUJEMY udanego startu  i godnego reprezentowania naszego Koła na zawodach, które noszą nazwę Memoriału Marka Kośmidra. Marek był wieloletnim działaczem naszego Koła i Okręgu.