Aktualności - archiwum

Puchar Zarządu Koła zakonczenie sezonu

Aktualności | 2016-11-07 | Publikujący: Koło PZW Trawniki

Puchar Zarządu Koła zakończenie sezonu

W dniu 11 października 2015 roku odbyły się zawody wędkarskie towarzyskie o Puchar Zarządu Koła PZW Trawniki na Wieprzu. Były to ostatnie zawody w tym sezonie. W zawodach zwyciężył kolega Mariusz Lekan, drugie miejsce zajął kolega Marcin Wypych a trzecie kolega Marcin Mrugała. Zwycięzcom gratulujemy. Po zawodach było jak zwykle ognisko i kiełbaski ponadto był gorący bigos. Było zimno jednak ryby zostały złowione, kleń Mariusza Lekana złowiony na rosówkę z koszykiem zanętowym metodą gruntową przesądził o zwycięstwie. Oczywiście wszystkie ryby wróciły do Wieprza. przypominamy, ze w dniu 06 grudnia (mikołajki) będie zebranie sprawozdawczo informacyjne koła w Gminnym Ośrodku Kultury w Trawnikach na które zapraszamy wszystkich członków koła. Szczegóły zostaną podane w odrębnym ogłoszeniu.

Zarząd koła