0

Aktualności - archiwum

Bartek Sobolewski wicemistrzem Okręgu na Spławikowych Mistrzostwach Okręgu w kategorii U-23

Aktualności | 2015-06-15 | Publikujący: KOŁO PZW "LESZCZ" w Kocku

W sobotę i w niedziele (13 i 14 czerwca br.) odbyły się na Zalewie Zemborzyckim zawody Spławikowe Mistrzostwa Okręgu w kategorii kobiet, juniorów, kadetów i U- 23. Najlepiej wypadł w zawodach Bartek Sobolewski, startujący w kategorii U-23. Bartek Zajął bardzo dobre drugie miejsce. Zwycięstwo było bardzo blisko, bowiem Bartek przy takiej samej liczbie punktów co zwycięzca pierwsze miejsce przegrał tylko wagą ryb.Gratulujemy!

Gorzej wypadli pozostali uczestnicy mistrzostw. W kategorii junior  piąte miejsce zajął Konrad Nicpoń 13 Mateusz Sikora,  14 Mikołaj Sikora. W kategorii kadetów szóste miejsce zajął Jakub Jurkiewicz.