Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności - archiwum

ZAWODY O PUCHAR PREZESA MIECZYSŁAWA SZCZEPAŃSKIEGO NA ROZPOCZĘCIE NOWEGO SEZONU WĘDKARSKIEGO

Aktualności | 2015-04-12 | Publikujący: KOŁO PZW "LESZCZ" w Kocku

Kolejna już edycja zawodów spławikowo-gruntowych o puchar Mieczysława SZCZEPANSKIEGO rozpoczyna sezon wędkarski w naszym Kole. Dla nowych członków przypominam, że Mieczysław Szczepański pełnił przez kilka kadencji funkcję prezesa Koła PZW "LESZCZ" w Kocku.  Pod Jego przewodnictwem Koło nasze nabrało przyspieszenia. Zainicjował szereg inicjatyw kontynuowanych do dziś sprzątanie łowisk,  przy współpracy z Markiem Kośmidrem rozpoczęli  imponujący okres pracy z młodzieżą. Był inicjatorem wielu akcji społecznych jak festyny sportowo-rekreacyjne dla społeczeństwa Kocka.

Zmaganiom wędkarzy towarzyszyła nienajlepsza pogoda. Wiał silny i porywisty wiatr, który nie sprzyjał również żerowaniu  ryb. Mimo to udało się złowić kilka niezłych okazów. Zwycięzcą zawodów został Jarosław Kowalczyk, który złowił 4 ryby ale dwie okazałe. Jedna to blisko kilogramowy karp a druga lin ok. 70dkg. Drugie miejsce zajął Sławomir Witek, który z kolei złowił najwięcej ryb. Prawie kilogramowy karp dał trzecie miejsce Mateuszowi Sikorze. Pozostałe wyniki podaję w załączniku. Tradycyjnie po zawodach wędkarze posilili się potrawami z grilla.

 

 

Poleć znajomemu

Załączniki

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

W dniu 14 grudnia 2009 roku naszą stronę na portalu odwiedziło 120 tys, wędkarzy internautów, co daje nam średnio 30 tys. na rok. Jak oceniasz dotychczasową wizualizację tej strony
Strona ciekawa, obrazująca życie kół w całym Okręgu
Strona powinna dotyczyć tylko działalności Zarządu Okręgu
Wszystko mi jedno, aby ryby brały
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin

Reklama