Komunikaty - archiwum

Komunikat nr 1/2008 Zarządu Okręgu PZW w Lublinie do kół Okręgu Lubelskiego.

Komunikaty | 2008-03-27 | Publikujący: Okręg PZW w Lublinie

Komisja Młodzieżowa przy Zarządzie Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego
w Lublinie zawiadamia, że wzorem lat ubiegłych zostanie przeprowadzony
Konkurs Wiedzy Wędkarsko-Ekologicznej dla młodzieży - uczestników do lat 16.

W br. przypada XV edycja tej imprezy.

Konkurs będzie przeprowadzony w trzech kategoriach wiekowych:

- w kat. do 12 lat - rok urodzenia 1996 i młodsi

- w kat. 12-14 lat - rok urodzenia 1994 i młodsi

- w kat. 14-16 lat - rok urodzenia 1992 i młodsi.

Mile widziana jest reprezentacja koła w każdej kategorii wiekowej.

Dopuszczamy do udziału w konkursie 1 lub 2 osoby z koła (każda w innej kategorii wiekowej, przy czym osoby młodsze - 12, 14 lat mogą reprezentować starszą kategorię), jeżeli koło nie ma pełnej obsady.

Uczestnicy muszą być członkami PZW.

Zaleca się przeprowadzenie konkursu na szczeblu koła i przesłanie nam protokółu ewentualnie tylko zgłoszenia do dnia 15.04.2008r.

Konkurs będzie przeprowadzony w klasyfikacji indywidualnej w danej grupie wiekowej.

Na szczeblu Okręgu konkurs odbędzie się w dniu 26 kwietnia 2008 roku o godz. 10.00 w biurze Zarządu Okręgu przy ul. Nałkowskich 105.

(udział w konkursie biorą tylko te koła, które zgłosiły pisemnie lub telefonicznie swój udział - imię i nazwisko uczestnika -data urodzenia).

Komisja Młodzieżowa w dniu 26.04.2008r. o godz. 11.00 przeprowadzi w biurze ZO szkolenie na instruktorów młodzieżowych.

Tylko osoby zgłoszone pisemnie lub telefonicznie do dnia 15.04.2008r. będą mogły uczestniczyć w szkoleniu.

Jednocześnie przypominamy, że na stronie internetowej Okręgu /kliknij ten link/ (www.pzw.org.pl/lublin) jest zakładka poświęcona młodzieży, gdzie są m/in. materiały pomocne w przygotowaniu ewentualnych uczestników oraz bank pytań do konkursu wiedzy wędkarsko-ekologicznej.

Zachęcamy wszystkich do lektury.

Komisja Młodzieżowa

ZO PZW w Lublinie