Aktualności - archiwum

Pierwsze zawody w sezonie 2015

Aktualności | 2016-11-07 | Publikujący: Koło PZW Trawniki

pierwsze zawody w sezonie 2015

W dniu 15 marca 2015 roku na starorzeczu Wieprza koło Dorohuczy odbyły się pierwsze w tym sezonie zawody wędkarskie spławikowe Koła PZW Trawniki. W zawodach brało udział 22 zawodników w tym jeden junior Bartek Sidor ubiegłoroczny zdobywca pucharu najlepszego wędkarza roku. Pierwsze miejsce w zawodach zdobył Przemek Kowalczyk, drugie miejsce Marcin Mrugała a trzecie miejsce Stefan Bocheński. Wpisano pierwsze punkty w rankingu na najlepszego wędkarza roku. Podczas zawodów złowiono dużo ryb, pogoda dopisała. Zwycięzcom w zawodach gratulujemy. Zapraszamy teraz na coroczną akcję sprzątania Wieprza, liczymy na członków koła.