Aktualności - archiwum

UDZIAŁ W ZAWODACH RZUTOWYCH O PUCHAR WICEPREZESA ZO D/S SPORTU

Aktualności | 2016-04-28 | Publikujący: KOŁO PZW "LESZCZ" w Kocku

W dniu 01.03.2015 r. grupa wędkarzy z naszego Koła uczestniczyła w Zawodach Rzutowych o Puchar Wiceprezesa ZO Lublin ds. sportu. Zawody odbyły się w hali sportowej Zespołu Szkół nr 10 przy ul. Biedronki w Lublinie. Rywalizacja przebiegała w trzech kategoriach: seniorów, juniorów i kadetów. Łączny wynik zawodnika stanowiła suma punktowa dwóch konkurencji: spinningu sprawnościowego i spinningu celu x 2. Nasi zawodnicy zajęli dalsze miejsca. Start w zawodach naszych wędkarzy był sprawdzianem umiejętności rzutowych naszych młodych wędkarzy, którzy mogli zmierzyć się z kolegami mającymi dużo większe doświadczenie w tej dyscyplinie. Nasze Koło reprezentowali: Jakub Jurkiewicz, Mikołaj Sikora i Mateusz Sikora oraz senior Daniel Jurkiewicz. Drużyna startowała  pod opieką prezesa Zbigniewa Nowickiego.