Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności - archiwum

SERDECZNE WYRAZY WSPÓŁCZUCIA RODZINIE ORAZ WSZYSTKIM BLISKIM NASZEGO KOLEGI JANA LIGĘZY Z POWODU ŚMIERCI

Aktualności | 2016-04-28 | Publikujący: KOŁO PZW "LESZCZ" w Kocku

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o nagłej śmierci Jana Ligęzy naszego Kolegi i Przyjaciela, długoletniego członka Zarządu Koła PZW Leszcz. Od 1991 r. pełnił przez dwie kadencje funkcję  skarbnika. Później przewodniczącego sądu koleżeńskiego.  Zmarł 7 lutego br. po wielu miesiącach walki z ciężką chorobą.

Jasio od wielu tal był związany z Kockiem. Tu poznał swoją żonę i tu już pozostał. Jego pasje: to piłka nożna i wędkarstwo. Po przybyciu do Kocka przez wiele sezonów  grał w miejscowym klubie sportowym na pozycji bramkarza. Jego drugą pasją było wędkarstwo.

Za sumienną pracę i działalność społeczną w1995 roku został odznaczony srebrną odznaką PZW Za Zasługi dla Wędkarstwa Polskiego.

Serdeczne wyrazy współczucia Rodzinie oraz Wszystkim Bliskim naszego Kolegi Jana Ligęzy składają Zarząd Koła PZW Leszcz oraz Koledzy wędkarze.

 .

 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

W dniu 14 grudnia 2009 roku naszą stronę na portalu odwiedziło 120 tys, wędkarzy internautów, co daje nam średnio 30 tys. na rok. Jak oceniasz dotychczasową wizualizację tej strony
Strona ciekawa, obrazująca życie kół w całym Okręgu
Strona powinna dotyczyć tylko działalności Zarządu Okręgu
Wszystko mi jedno, aby ryby brały
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin

Reklama