Aktualności - archiwum

SERDECZNE WYRAZY WSPÓŁCZUCIA RODZINIE ORAZ WSZYSTKIM BLISKIM NASZEGO KOLEGI JANA LIGĘZY Z POWODU ŚMIERCI

Aktualności | 2016-04-28 | Publikujący: KOŁO PZW "LESZCZ" w Kocku

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o nagłej śmierci Jana Ligęzy naszego Kolegi i Przyjaciela, długoletniego członka Zarządu Koła PZW Leszcz. Od 1991 r. pełnił przez dwie kadencje funkcję  skarbnika. Później przewodniczącego sądu koleżeńskiego.  Zmarł 7 lutego br. po wielu miesiącach walki z ciężką chorobą.

Jasio od wielu tal był związany z Kockiem. Tu poznał swoją żonę i tu już pozostał. Jego pasje: to piłka nożna i wędkarstwo. Po przybyciu do Kocka przez wiele sezonów  grał w miejscowym klubie sportowym na pozycji bramkarza. Jego drugą pasją było wędkarstwo.

Za sumienną pracę i działalność społeczną w1995 roku został odznaczony srebrną odznaką PZW Za Zasługi dla Wędkarstwa Polskiego.

Serdeczne wyrazy współczucia Rodzinie oraz Wszystkim Bliskim naszego Kolegi Jana Ligęzy składają Zarząd Koła PZW Leszcz oraz Koledzy wędkarze.

.