Aktualności - archiwum

WALNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE KOŁA PZW "LESZCZ" W KOCKU

Aktualności | 2016-04-28 | Publikujący: KOŁO PZW "LESZCZ" w Kocku

W dniu 13 grudnia w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Kocku odbyło się Walne Zebranie Koła Wędkarskiego PZW „Leszcz” w Kocku. W zebraniu ze strony Zarządu Okręgu w Lublinie wziął udział delegat ZO Edward Kosiewski – Prezes ds. sportu przy ZO oraz ichtiolog  działający przy ZO Lublin Kuba Kłos. Obecni byli również goście w osobie Przewodniczącego rady Miejskiej w Kocku Marka Futery i kierownika Ośrodka Pomocy Społecznej Waldemara Syty. Zebraniu przewodniczył Prezes Koła Zbigniew Nowicki. W trakcie zebrania przedstawiono sprawozdanie z działalności Koła za 2014 rok oraz protokoły Komisji Rewizyjnej i Sadu Koleżeńskiego.  W związku z brakiem aktywności kilku członków Zarządu Koła odwołani zostali z pełnienia funkcji Kol. Andrzej Sobolewski, Sławomir Marczuk i Bartosz Kot. Zasłużonym członkom Koła wręczono medale i odznaki. Medalem Zasłużony w rozwoju Wędkarstwa Lubelszczyzny został Mariusz Pełka. Medal  Zasłużony w Rozwoju dla Wędkarstwa wręczono Danielowi Jurkiewiczowi. Złotą odznakę PZW otrzymali Jarosław Kowalczyk i Zbigniew Szczepański.  Za całoroczna rywalizację sportową wyróżniono również najlepszych wędkarzy, którzy zwyciężyli w klasyfikacji GRAND PRIX. I tak w kategorii Juniorów I miejsce zajął Jakub Jurkiewicz, II miejsce Karol Nicpoń III Mikołaj Sikora. W kategorii seniorów zwyciężył Jarosław Kowalczyk, II miejsce zajął Daniel Jurkiewicz i III Maciej Konarski. Zwycięzcy otrzymali statuetki i dyplomy.

W trakcie zebrania podjęto i przegłosowano kilka wniosków dotyczących zagospodarowania łowisk i starorzeczy Tyśmienicy.

Po części oficjalnej odbyła się uroczysta kolacja w restauracji OLIMPIA, gdzie nieoficjalne rozmowy toczyły sie do północy.