Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności - archiwum

WALNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE KOŁA PZW "LESZCZ" W KOCKU

Aktualności | 2016-04-28 | Publikujący: KOŁO PZW "LESZCZ" w Kocku

W dniu 13 grudnia w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Kocku odbyło się Walne Zebranie Koła Wędkarskiego PZW „Leszcz” w Kocku. W zebraniu ze strony Zarządu Okręgu w Lublinie wziął udział delegat ZO Edward Kosiewski – Prezes ds. sportu przy ZO oraz ichtiolog  działający przy ZO Lublin Kuba Kłos. Obecni byli również goście w osobie Przewodniczącego rady Miejskiej w Kocku Marka Futery i kierownika Ośrodka Pomocy Społecznej Waldemara Syty. Zebraniu przewodniczył Prezes Koła Zbigniew Nowicki. W trakcie zebrania przedstawiono sprawozdanie z działalności Koła za 2014 rok oraz protokoły Komisji Rewizyjnej i Sadu Koleżeńskiego.  W związku z brakiem aktywności kilku członków Zarządu Koła odwołani zostali z pełnienia funkcji Kol. Andrzej Sobolewski, Sławomir Marczuk i Bartosz Kot. Zasłużonym członkom Koła wręczono medale i odznaki. Medalem Zasłużony w rozwoju Wędkarstwa Lubelszczyzny został Mariusz Pełka. Medal  Zasłużony w Rozwoju dla Wędkarstwa wręczono Danielowi Jurkiewiczowi. Złotą odznakę PZW otrzymali Jarosław Kowalczyk i Zbigniew Szczepański.  Za całoroczna rywalizację sportową wyróżniono również najlepszych wędkarzy, którzy zwyciężyli w klasyfikacji GRAND PRIX. I tak w kategorii Juniorów I miejsce zajął Jakub Jurkiewicz, II miejsce Karol Nicpoń III Mikołaj Sikora. W kategorii seniorów zwyciężył Jarosław Kowalczyk, II miejsce zajął Daniel Jurkiewicz i III Maciej Konarski. Zwycięzcy otrzymali statuetki i dyplomy.

W trakcie zebrania podjęto i przegłosowano kilka wniosków dotyczących zagospodarowania łowisk i starorzeczy Tyśmienicy.

Po części oficjalnej odbyła się uroczysta kolacja w restauracji OLIMPIA, gdzie nieoficjalne rozmowy toczyły sie do północy.

 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

W dniu 14 grudnia 2009 roku naszą stronę na portalu odwiedziło 120 tys, wędkarzy internautów, co daje nam średnio 30 tys. na rok. Jak oceniasz dotychczasową wizualizację tej strony
Strona ciekawa, obrazująca życie kół w całym Okręgu
Strona powinna dotyczyć tylko działalności Zarządu Okręgu
Wszystko mi jedno, aby ryby brały
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin

Reklama