Aktualności - archiwum

Walne zebranie sprawozdwczo-informacyjne

Aktualności | 2016-11-07 | Publikujący: Koło PZW Trawniki

Walne zebranie sprawozdawczo-informacyjne

W dniu 07 grudnia 2014 w Ośrodku Kultury w Trawnikach odbyło się walne zebranie członków koła wędkarskiego. Na zebraniu dokonano podsumowania tegorocznego sezonu wędkarskiego, sprawozdania przedstawili, prezes koła, skarbnik, komisja rewizyjna, na zebraniu zabrakło sądu koleżeńskiego oraz komendanta SSR. Został ustalony kalendarz imprez, rozdano medale, odznaczenia które wręczył przedstawiciel Okręgu Lublin kol. Stanisław Juchniewicz. Podjęto uchwałę o nagrodach dla zwycięzców, jak i o przyznaniu pucharu na najlepszego wędkarza roku. A więc do nowego sezonu.