0

Aktualności - archiwum

Mamy zwycięzcę zmagań o tytuł "Najlepszego Wędkarza w Kole w roku 2014".

Aktualności | 2014-12-02 | Publikujący: Koło PZW Milejów

Po uaktualnieniu wszystkich wyników zawodów wędkarskich rozegranych w tym roku, wyłoniony został zwycięzca punktacji Grand Prix naszego Koła. W tym roku zwycięzki puchar powędruje w ręce Kolegi Pawła Rzepeckiego, który z wynikiem 55 punktów wygrał w "cuglach" z innymi wędkarzami starającymi się o to trofeum.

Na drugim miejscu uplasował się Kolega Jacek Tudruj z 49 punktami, natomiast 3 miejsce na podium przypadło Koledze Januszowi Przygockiemu, któremu w ciężkim boju przypadło 41 punktów.

Zwycięzcy sportowych zmagań, Koledze Pawłomi, oczywiście serdecznie gratulujemy i życzymy obrony I miejsca w przyszłym sezonie wędkarskim.

Pawełku piękna statuetka ryby z pamiątkową grawerką imienną będzie czekała na Ciebie podczas najbliższego Walnego Zebrania Sprawozdawczego Członków Koła Milejów.