Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności - archiwum

AKCJA - SPRZĄTANIE ŁOWISK

Aktualności | 2014-10-14 | Publikujący: KOŁO PZW "LESZCZ" w Kocku

Kolejny już rok wędkarze z Koła PZW „Leszcz” w Kocku zebrali się w szczytnym celu jakim jest sprzątanie łowisk, którymi opiekuje się  nasze Koło. Na apel Zarządu odpowiedziało 19 wędkarzy.  Przez dwie godziny zebrano cały bus śmieci. Akcję przeprowadzono na kilku łowiskach najchętniej odwiedzanych przez wędkarzy i to bardzo często z obcych kół.

Niestety po raz kolejny okazuje się, że wielu wędkarzy to śmieciarze, którzy za nic mają i przepisy PZW  i etykę i dobro nasze wspólne jakim jest czyste środowisko.  Pozostawiają na łowisku opakowania po zanętach, przynętach i po różnej maści napojach. Niewiele pomagają apele,  częste kontrole Społecznej Straży Rybackiej.  I tak jak wielu „wędkarzy” nie przestrzega regulaminu amatorskiego połowu ryb (kontrole wykazują notoryczne zabieranie przez wędkarzy niewymiarowych ryb)  nie przestrzega też zachowania czystości i porządku na łowiskach. WSTYD  Koledzy!!!

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

W dniu 14 grudnia 2009 roku naszą stronę na portalu odwiedziło 120 tys, wędkarzy internautów, co daje nam średnio 30 tys. na rok. Jak oceniasz dotychczasową wizualizację tej strony
Strona ciekawa, obrazująca życie kół w całym Okręgu
Strona powinna dotyczyć tylko działalności Zarządu Okręgu
Wszystko mi jedno, aby ryby brały
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin

Reklama