Aktualności - archiwum

ZAWODY Z OKAZJI ZAKOŃCZENIA WAKACJI

Aktualności | 2014-09-01 | Publikujący: KOŁO PZW "LESZCZ" w Kocku

W niedzielny poranek nad Zalewem  Zemborzyckim odbyły się coroczne zawody wędkarskie dla dzieci i młodzieży organizowane przez Zarząd Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego w Lublinie Z OKAZJI ZAKOŃCZENIA WAKACJI.  W zawodach startowali wędkarze młodzi wędkarze  w 3 kategoriach wiekowych: do 12 lat od 12 do 14 lat i do 16 lat oraz w kategorii drużynowej. Zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem. Najliczniejszą grupą wędkarzy jak zwykle była reprezentacja Koła PZW Leszcz” z Kocka. Nasi młodzi wędkarze spisali się bardzo dobrze zajmując 1 miejsce drużynowo. Ponadto  1 miejsce w kategorii do lat 16 wywalczył Konrad Nicpoń, 2 i 3 miejsce w kategorii do lat 14 odpowiednio Mikołaj Sikora i Jakub Jurkiewicz oraz 6 miejsce Oskar Partyka, 9 miejsce Jakub Lipski i 10 Mateusz Sikora. W kat najmłodszej  8 miejsce zajął Patryk Guz i 10 miejsce Bartosz Oliwniak.  Gratulujemy tak dobrej postawy naszym młodym wędkarzom. Dla zwycięzców poszczególnych kategorii organizatorzy przygotowali cenne nagrody w postaci sprzętu wędkarskiego oraz puchary i dyplomy. Ponadto wszyscy  uczestnicy zawodów otrzymali po zawodach ciepły poczęstunek. Gratulacje należą się organizatorom imprezy za perfekcyjne przygotowanie i oprawę zawodów.