Aktualności - archiwum

ZAWODY O PUCHAR FIRMY INTERGUM BOGDANA ZDUNKA KOLEJNY ROK DLA JAROSŁAWA KOWALCZYKA

Aktualności | 2014-08-10 | Publikujący: KOŁO PZW "LESZCZ" w Kocku

Drugi rok z kolei Jaroslaw Kowalczyk wywalczył Puchar Firmy INTERGUM Bogdana Zdunka z Kocka. W tymroku zawody odbyły się na specjalnym łowisku w Przytocznie - "Staw Strażacki". Ryby okazały sie tego dnia nader kapryśne, ponieważ na 17 wędkarzy tylko 8 złowiło ryby. Tych ryb było niezbyt wiele i niewielkie. Najlepiej poradził sobie ze słabymi braniami Jarosław Kowalczyk - łowiąc 1175 g ryb - głównie leszczy i karasi. 1150 g złowił  Zbigniew Józwik zajmując II miejsce. Trzecie miejsce zajął junior Mateusz Sikora. Pełne wyniki w załączeniu.