JACEK KUNA - SPŁAWIKOWYM MISTRZEM KOŁA

Jacek Kuna

W dniu 10.05.2014 r. na Zalewie Zemborzyckim w zatoce Dąbrowa, odbyły się Spławikowe Mistrzostwa Koła PZW Lin-Czuby. Pomimo padającego przez większą część zawodów deszczu, nastroje były bojowe, a humory wszystkim dopisywały. Rywalizacja przebiegała w trzech kategoriach: seniorów, juniorów i kobiet. W tej najważniejszej i najliczniej obsadzonej (seniorów) zwyciężył Jacek Kuna (8140 pkt.). Pozostali uczestnicy nawet nie zbliżyli się do tego wspaniałego wyniku. Najlepszym w stawce juniorów okazał się Mateusz Tanikowski, a kobiet Klaudia Korszla. Po wędkowaniu wszyscy uczestnicy ze smakiem  spożyli ciepły posiłek. Podziękowania dla Klubu Milo Match Pro za nagrody rzeczowe dla kobiet, juniorów i najstarszego uczestnika zawodów Szczepana Basiuka. Szczegółowe wyniki w zakładce -"Wyniki Zawodów 2014". Więcej zdjęć na naszej galerii w Picasie. Dziękujemy wszystkim za przybycie i zapraszamy na kolejne imprezy organizowane przez nasze koło. Prosimy o odwiedzanie naszej strony, informacje będą zamieszczane na bieżąco.

Zarząd Koła PZW Lin-Czuby Lublin