WYPRZEDAŻ SPRZĘTU WĘDKARSKIEGO

Komisja Ochrony Wód ZO PZW w Lublinie na mocy uchwały nr.57/2014 z dnia 31.03.2014r. Prezydium ZO PZW ogłasza wyprzedaż(licytację) :

- Sprzętu wędkarskiego odebranego  wyrokiem sądu, przekazanego uprawnionemu do rybactwa ZO PZW Lublin

-sprzętu wędkarskiego zdeponowanego za pokwitowaniem przez SSR zdanego do ZO ,nieodebranego przez właściciela powyżej 30 dni od zatrzymania.

-bezimiennego sprzętu wędkarskiego przekazanego  przez SSRyb  do ZO PZW w Lublinie.

Wymieniony powyżej sprzęt będzie wykorzystany częściowo do celów rekreacyjno-wędkarskich i zostanie przekazany nieodpłatnie  kadetom  naszego okręgu i dzieciom z lubelskiego domu dziecka  a pozostała ilość sprzętu zostanie komisyjnie przedstawiona na licytację.

W licytacji mogą brać udział tylko wędkarze z okręgu ZO PZW Lublin.

Wyprzedaż  sprzętu odbędzie się w siedzibie ZO PZW w Lublinie w terminie 14.04.2014r. Ze względu na licytację zapraszamy zainteresowanych w godz. 12-14. W godzinach wcześniejszych  sprzęt będzie  można obejrzeć.

Pozyskany fundusz z tej operacji zostanie przekazany na działalność  Ochrony Wód.

Informacje na temat wyprzedaży pod nr.tel:784-017-307 Marcin.

lub w siedzibie ZO PZW w Lublinie.