Projekt Kalendarza Imprez Sportowych ZO PZW w Lublinie na 2014 rok.

Aktualności | 2013-11-14 | Publikujący: Okręg PZW w Lublinie

Otrzymaliśmy z komisji sportowej ZO PZW w Lublinie projekt Kalendarza imprez sportowych na 2014 rok. Ze względu na brak ostatecznej formy kalendarza krajowego, niektóre terminy mogą ulec zmianie. Zmienia się również forma organizacji spławikowego GPX w Okręgu Lubelskim. Realizując uchwałę XXX Okręgowego Zjazdu Delegatów Okręgu lubelskiego, rozdzielono sport kołowy od klubowego. Kluby już się porozumiały i wyznaczyły terminy swojej rywalizacji GPX, Koła tą rywalizację dopiero będą tworzyły. Stąd apel komisji sportowej, aby do 15 grudnia 2013 roku zgłosić swój akces rywalizacji w ramach GPX Kół Okręgu Lublin. W przypadku, gdy będzie zainteresowanie tą formą rywalizacji sportowej, komisja sportowa zaprosi przedstawicieli kół w celu opracowania regulaminu oraz zaplanowania terminów i organizatorów GPX.
Akces rywalizacji w ramach GPX kół, jak również propozycje do opracowywanego regulaminu należy wnosić do Zarządu Okręgu, lub w formie komentarza do niniejszej wiadomości.

Poniżej w formie załącznika Projekt Kalendarza Imprez na 2014 rok

bogdanw

Jeśli to jest projekt to po co podawać do wiadomości .
    Jeśli ma być referendum to trzeba ogłosić że ZO z Prezesem pragnie przeprowadzić referendum co naród na to .
    Ale ten ostatni wpis na czerwono to jakby straszenie czerwoną pieczątką urzędowa .
    Więc referendum czy strachy . Czy po wyborach sprawuje włądzę delegaci czy zarząd a może ta uchwała jest tak czytelna że jest też projektem uchwały lub wiadomością.
    To jest mój nie pełny komentaż do tej niniejszej wiadomości ( ładnie napisane ) uchwała, projekt, komentarz,wiadomość dobre , podziwiam , gratulacje.

marwin

"LUB CZASOPISMA"

• Samoń Tomasz Data dodania: 4 lata temu Oceń: 37 + / -

tomaszsamon

Zdanie "Kluby już się porozumiały i wyznaczyły terminy swojej rywalizacji GPX" jest kłamstwem. Projekt GPOL'14 został stworzony przez reprezentantów Kół i Klubów biorących udział w rozgrywkach GPO w latach poprzednich, projekt ten został zaakceptowany przez OKS dnia 9.11.2013 i zakładał start drużyn złożonych z zawodników reprezentujących zarówno koła jak i kluby, dodatkowo organizatorami zawodów były zarówno koła jak i kluby.

Więc proszę nie pisać bzdur, że to kluby się już dogadały i robią oddzielne GP wyłącznie dla klubów. Nie jest intencją zawodników czynnie biorących udział w najważniejszych zawodach spławikowych okręgu dzielenie sportu spławikowego, na szczęście wiemy co jest Pana intencją.

Powtórzę raz jeszcze - zdanie "Kluby już się porozumiały i wyznaczyły terminy swojej rywalizacji GPX" jest kłamstwem celowo użytym. Wszelkie zmiany w regulaminie GPOL'14 zostały dokonane po dniu 9.11.2013 bez powiadomienia (a tym bardziej akceptacji) autorów tego projektu.

Gdyby nie użył Pan tego jednego zdania, nie było by tu mojego żadnego komentarza i jakichkolwiek zarzutów o pisanie nieprawdy.

• ZO PZW Lublin Data dodania: 4 lata temu Oceń: -47 + / -

Rozwiń
  • Samoń Tomasz Data dodania: 4 lata temu Oceń: 40 + / -

tomaszsamon

autor tego komunikatu KŁAMIE!
    Uczestniczyłem w zebraniu OKS dnia 9.11.2013. OKS zatwierdził wtedy projekt zawodów GPO'14 stworzony nie przez Kluby a przez przedstawicieli drużyn startujących w GPO'13. I projekt dotyczył współzawodnictwa nie Klubów, a Kół i Klubów! Wszelkie zmiany zostały dokonane pod naciskiem jednej osoby z ZO. Na szczęście każdy z zawodników wie kto za tym stoi i jakie są prawdziwe powody, przykre lecz prawdziwe.
    Drodzy zawodnicy,zapytajcie się kolegów z drużyn startujących w GPO do tej pory jaka jest prawda i widzimy się wszyscy razem na pierwszych zawodach, bez względu czy reprezentujecie Koła czy Kluby.

• bartek_sobczynski Data dodania: 4 lata temu Oceń: 28 + / -

Gratulacje pomysłu rozdzielenia klubów od kół napewno świetny pomysł.
    Widać ze okręg pozbył sie problemu jakim sa kluby które chce konkretnej organizacji zawodów.
    Widać ze czasy w stylu byle zrobic byle miec protokół ze sie odbyły zawody w okregu sie jeszcze nie skonczyły.

• Alter Marcin Data dodania: 4 lata temu Oceń: 0 + / -

Proszę poprawić nazwę Klubu z Milo Mach Pro na MILO MATCHPRO!!!