Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Projekt Kalendarza Imprez Sportowych ZO PZW w Lublinie na 2014 rok.

Aktualności | 2013-11-14 | Publikujący: Okręg PZW w Lublinie

Otrzymaliśmy z komisji sportowej ZO PZW w Lublinie projekt Kalendarza imprez sportowych na 2014 rok. Ze względu na brak ostatecznej formy kalendarza krajowego, niektóre terminy mogą ulec zmianie. Zmienia się również forma organizacji spławikowego GPX w Okręgu Lubelskim. Realizując uchwałę XXX Okręgowego Zjazdu Delegatów Okręgu lubelskiego, rozdzielono sport kołowy od klubowego. Kluby już się porozumiały i wyznaczyły terminy swojej rywalizacji GPX, Koła tą rywalizację dopiero będą tworzyły. Stąd apel komisji sportowej, aby do 15 grudnia 2013 roku zgłosić swój akces rywalizacji w ramach GPX Kół Okręgu Lublin. W przypadku, gdy będzie zainteresowanie tą formą rywalizacji sportowej, komisja sportowa zaprosi przedstawicieli kół w celu opracowania regulaminu oraz zaplanowania terminów i organizatorów GPX.
Akces rywalizacji w ramach GPX kół, jak również propozycje do opracowywanego regulaminu należy wnosić do Zarządu Okręgu, lub w formie komentarza do niniejszej wiadomości.

Poniżej w formie załącznika Projekt Kalendarza Imprez na 2014 rok

Poleć znajomemu

Załączniki

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (7)

 • bogdanw Data dodania: 5 lat temu Oceń: 29 + / -

  bogdanw

  Jeśli to jest projekt to po co podawać do wiadomości .
  Jeśli ma być referendum to trzeba ogłosić że ZO z Prezesem pragnie przeprowadzić referendum co naród na to .
  Ale ten ostatni wpis na czerwono to jakby straszenie czerwoną pieczątką urzędowa .
  Więc referendum czy strachy . Czy po wyborach sprawuje włądzę delegaci czy zarząd a może ta uchwała jest tak czytelna że jest też projektem uchwały lub wiadomością.
  To jest mój nie pełny komentaż do tej niniejszej wiadomości ( ładnie napisane ) uchwała, projekt, komentarz,wiadomość dobre , podziwiam , gratulacje.

 • marwin Data dodania: 5 lat temu Oceń: 24 + / -

  marwin

  "LUB CZASOPISMA"

 • Samoń Tomasz Data dodania: 5 lat temu Oceń: 37 + / -

  tomaszsamon

  Zdanie "Kluby już się porozumiały i wyznaczyły terminy swojej rywalizacji GPX" jest kłamstwem. Projekt GPOL'14 został stworzony przez reprezentantów Kół i Klubów biorących udział w rozgrywkach GPO w latach poprzednich, projekt ten został zaakceptowany przez OKS dnia 9.11.2013 i zakładał start drużyn złożonych z zawodników reprezentujących zarówno koła jak i kluby, dodatkowo organizatorami zawodów były zarówno koła jak i kluby.

  Więc proszę nie pisać bzdur, że to kluby się już dogadały i robią oddzielne GP wyłącznie dla klubów. Nie jest intencją zawodników czynnie biorących udział w najważniejszych zawodach spławikowych okręgu dzielenie sportu spławikowego, na szczęście wiemy co jest Pana intencją.

  Powtórzę raz jeszcze - zdanie "Kluby już się porozumiały i wyznaczyły terminy swojej rywalizacji GPX" jest kłamstwem celowo użytym. Wszelkie zmiany w regulaminie GPOL'14 zostały dokonane po dniu 9.11.2013 bez powiadomienia (a tym bardziej akceptacji) autorów tego projektu.

  Gdyby nie użył Pan tego jednego zdania, nie było by tu mojego żadnego komentarza i jakichkolwiek zarzutów o pisanie nieprawdy.

 • ZO PZW Lublin Data dodania: 5 lat temu Oceń: -47 + / -

  Rozwiń
 • Samoń Tomasz Data dodania: 5 lat temu Oceń: 40 + / -

  tomaszsamon

  autor tego komunikatu KŁAMIE!
  Uczestniczyłem w zebraniu OKS dnia 9.11.2013. OKS zatwierdził wtedy projekt zawodów GPO'14 stworzony nie przez Kluby a przez przedstawicieli drużyn startujących w GPO'13. I projekt dotyczył współzawodnictwa nie Klubów, a Kół i Klubów! Wszelkie zmiany zostały dokonane pod naciskiem jednej osoby z ZO. Na szczęście każdy z zawodników wie kto za tym stoi i jakie są prawdziwe powody, przykre lecz prawdziwe.
  Drodzy zawodnicy,zapytajcie się kolegów z drużyn startujących w GPO do tej pory jaka jest prawda i widzimy się wszyscy razem na pierwszych zawodach, bez względu czy reprezentujecie Koła czy Kluby.

 • bartek_sobczynski Data dodania: 5 lat temu Oceń: 28 + / -

  Gratulacje pomysłu rozdzielenia klubów od kół napewno świetny pomysł.
  Widać ze okręg pozbył sie problemu jakim sa kluby które chce konkretnej organizacji zawodów.
  Widać ze czasy w stylu byle zrobic byle miec protokół ze sie odbyły zawody w okregu sie jeszcze nie skonczyły.

 • Alter Marcin Data dodania: 5 lat temu Oceń: 0 + / -

  Proszę poprawić nazwę Klubu z Milo Mach Pro na MILO MATCHPRO!!!

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

W dniu 14 grudnia 2009 roku naszą stronę na portalu odwiedziło 120 tys, wędkarzy internautów, co daje nam średnio 30 tys. na rok. Jak oceniasz dotychczasową wizualizację tej strony
Strona ciekawa, obrazująca życie kół w całym Okręgu
Strona powinna dotyczyć tylko działalności Zarządu Okręgu
Wszystko mi jedno, aby ryby brały
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin

Reklama