....CD ZARYBIENIA 2013

Ciąg dalszy zarybień Zalewu Zemborzyckiego to 400kg. wpuszczonego suma i kolejna transza  350kg. szczupaka.Materiał zarybieniowy pochodzi z Gospodarstwa Rybackiego Tyśmienica. Przypomnę  zainteresowanym że dotychczas do Zalewu wpuściliśmy 1750kg szczupaka na 3500kg w operacie zarybieniowym. Zwiększona ilość tego  drapieżnika i całe zarybienie tym gatunkiem jest finansowane przez Urząd Miasta Lublina- wydział Ochrony Środowiska i każde zarybienie odbywa się w obecności przedstawiciela tego wydziału Pana Andrzeja  Ponceta. Ciąg dalszy realizacji operatu tym gatunkiem będzie realizowany  w  miarę możliwości pozyskania materiału.

Relacja fot.Marcin.

• Szlachta Mariusz Data dodania: 4 lata temu Oceń: 287 + / -

Kolego Marcinie z tą padliną troszkę przesadziłem, przepraszam.
    Widziałem ryby stojące przy brzegu które kilkanaście minut wcześniej panowie z ZO wpuścili do zalewu od strony domu starców, moim zdaniem ryby które widziałem a było ich kilka sztuk( około 10 może trochę więcej) wyglądały naprawdę fatalnie jeśli zaś chodzi o moje udzielanie się na wędkarskich forach i krytykę wszystkiego to niestety nie jest jeszcze tak źle jak Kolega pisze.
    Kolego Krzysztofie pozwolisz że nie odniosę się Twojego komentarza, wszak szkoda słów.

• Krzysztof Data dodania: 4 lata temu Oceń: -263 + / -

Rozwiń
  • Domaciuk Marcin Data dodania: 4 lata temu Oceń: -260 + / -

Rozwiń
  • Szlachta Mariusz Data dodania: 4 lata temu Oceń: 260 + / -

Czemu ZO nie chwali się wczorajszym zarybianiem zalewu które miało miejsce od strony przedszkola czy jak kto woli od strony domu starców? Widziałem jak uwijaliście się z tymi rybami? Gdzie Wam się tak bardzo spieszyło? Baliście się ze ryby mogą bez wody długo nie wytrzymać, a może baliście się żeby nikt nie zobaczył szczupaków przyozdobionych białymi plamami, ryby wyglądały jak by były kulkami waty oblepione.
    Może ktoś z ZO wyjaśni dlaczego na Marinie wpuszczacie do wody ładne zdrowe ryby a w innym miejscu po kryjomu walicie do wody chorą padlinę????????
    Chyba należy się nam wędkarzom kilka słów wyjaśnienia bo to miedzy innymi z naszych składek idą pieniądze na zarybienia.

• Szlachta Mariusz Data dodania: 4 lata temu Oceń: 259 + / -

Widzę ze nikt nie poszedł po rozum do głowy i nadal wpuszczacie sumy do zalewu.
    Żegnajcie sandacze i okonie.