Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

22,2 kilograma, a na imię jemu Kubuś

To była bardzo udana zasiadka karpiowa. Najpierw trzy dni nęcenia i już po drugim dniu mały trzykilogramowy karp. Trzecia nocka zaczęła się od odjazdu i nieudanym holu dużej ryby. Na oko, około 10 kg. Nocka spokojna i tuż nad ranem pierwsze branie. Duży karp kończy udany hol w podbieraku. Jarek ocenia wagę na ponad dwadzieścia kilogramów. Kiedy próbują ustawić na nowo wędkę jest odjazd drugi, tym razem na wędce Piotrka a po chwili jeszcze jeden. Tyle szczęścia na jedną zasiadkę to aż nadto. Zwijają majdan, i przybijają na brzeg. Najpierw ważymy tego największego - karp golasek, krótki i szeroki - 22,20 kg. Szczęśliwy łowca Jarek Bednarczuk. Jego karp pod względem wagowym jest drugim okazem tego gatunku na łowisku. Do wielkości Zenka jeszcze mu trochę brakuje, ale patrząc na jego kondycję i wygląd to już niedługo wagą go przerośnie. Jarek skorzystał z propozycji nadania imienia swojemu okazowi i od dnia dzisiejszego oprócz Zenka pływa Kubuś.
Piotrek Koza, towarzysz wędkarskiej przygody Jarka, również zanotował swój sukces. Jego karpie 9,20 i 5,10 to największe karpie jakie wyłowił do tej pory z wody.
Gdy zapytałem, i co dalej, usłyszałem. Urlop wzięty na ryby. Dalej łowimy pomimo deszczu i niskiej temperatury. Łowimy chociażby tylko dlatego, aby udowodnić malkontentom, że w łowisku jest więcej okazów, nie tylko jeden Zenek.

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (2)

  • sliwkaon Data dodania: 6 lat temu Oceń: 1 + / -

    No w końcu druga +20 Gratulacje!!!!!!

  • WOJCIECHOWSKI ADAM Data dodania: 6 lat temu Oceń: 1 + / -

    adam_woj13

    przepiękne

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

W dniu 14 grudnia 2009 roku naszą stronę na portalu odwiedziło 120 tys, wędkarzy internautów, co daje nam średnio 30 tys. na rok. Jak oceniasz dotychczasową wizualizację tej strony
Strona ciekawa, obrazująca życie kół w całym Okręgu
Strona powinna dotyczyć tylko działalności Zarządu Okręgu
Wszystko mi jedno, aby ryby brały
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin

Reklama