Puchar Jezior

Aktualności | 2013-08-06 | Publikujący: Koło PZW OSW Rogóżno

Rozegrany w dniach 03/04.08.2013 "Puchar Jezior" na jeziorze Dratów był kolejną edycją GPX Lubelszczyzny zorganizowaną tym razem przez nasze koło. W zawodach wystartowało 54 zawodników z 11 drużyn kół i klubów naszego okręgu. Indywidualnie zwyciężył Marcin Kasprzak wyprzedzając Łukasza Gałązka i Marka Winiarskiego. Wśród kobiet zwyciężyła wicemistrzyni Polski Kobiet w spławiku, zawodniczka naszego koła Aleksandra Włodarczyk, drugie miejsce zajęła Natalia Jabłońska a trzecie Anna Guz Kasprzak. W kategorii juniorów po raz kolejny potwierdził swoją wysoką formę Kacper Bordzoł, pokonując kolegę z koła Szymona Hunka i Piotra Bałamuta. Bliski niespodzianki był start naszej drużyny. Złożona z samych młodych zawodników na tle tak doświadczonych kolegów z innych ekip uplasowała się na wysokim 4 miejscu. Organizacyjnie nasze Koło po raz kolejny pokazało, że jest wstanie organizować imprezy na najwyższym szczeblu.

Wyniki w załączniku!