Wiadomość z podwórka!!!

Aktualności | 2013-05-10 | Publikujący: Koło PZW Czysta Woda Ryki

Zdjęcie przesłane przez anonimową osobę, z prośbą o zamieszczenie na Naszej stronie by poddać to Waszej ocenie w komentarzach

• zestaw Data dodania: 5 lat temu Oceń: -1 + / -

• domel23 Data dodania: 5 lat temu Oceń: 0 + / -

To tak jak strażak który podpala, zero wybaczenia i zakaz dożywotni zasiadania we władzach i organach PZW.

zestaw

Wybaczenia nie będzie, słyszałem z ust wędkarzy którzy w ubiegłych latach wykupowali licencję by móc połowić ryb w tym drapieżników. Obecnie łowi tam około 30 wędkarzy, a przecież gdy rybostan był bardziej urozmaicony w 2012 r. łowiło 66. Tak więc ponad 30 wędkarzy swą postawą wyraziło co myślą o gospodarce a może lepszym słowem byłoby kłusownictwie w wykonaniu koła 56. Wielu członków z koła 56 już teraz deklaruje że na drugi rok opłaty dokona w Czystej Wodzie.

• Samoń Tomasz Data dodania: 5 lat temu Oceń: -1 + / -

zestaw

O wydarzeniach w Rykach pisze się także na

• domel23 Data dodania: 5 lat temu Oceń: 0 + / -

A nie... no to na pewno wiedzieli co robią :)

• domel23 Data dodania: 5 lat temu Oceń: 0 + / -

A czy w Kole nr 56 w Rykach nie zasiada obecny powiatowy komendant SSR?
    Pytań - brak!

• Cz Piotr Data dodania: 5 lat temu Oceń: 0 + / -

tao1111

jak to?/?
    to można łamać regulamin w imię pozyskania kasy???
    załatwić takim wieloletnie kontrakty w kraciastym słońcu!!!
    Odłów niewymiarowych ryb 10 lat. Sprzedaż kolejne 10 lat, a za brak umiejętności czytania przepisów kolejne 10 lat

I wszczyna konflikty?

• lukasz_m Data dodania: 5 lat temu Oceń: 0 + / -

Sam osobiscie zostalem pomowiony przez obecnego prrzesa kola pzw nr56 w rykach ze to ja wstawilem to zdjecie do internetu z powiadomieniem o odlowie stawu skalskiego i sprzedarzy ryb...wiec kolego nunek kto rozsiewa plotki?!!

• lukasz_m Data dodania: 5 lat temu Oceń: 0 + / -

Panie antoni!!! Ja mam propozycje! Wylowmy sieciami wszystkie ryby z wod zarzdzajacych przez PZW i je zkopmy.co pan na taka propozycje powie?czekam na odpowiedz!!!

• lukasz_m Data dodania: 5 lat temu Oceń: 0 + / -

Kolego nunek nie chodzi o zaden konflikt miedzy kolami tylko o fakt ze ktos zlamal regulamin pzw.jak mozna wylawiac ryby w okresie ochronnym ,nie wymiarowe i je sprzedawac!!! Nikt nie chce wojen miedzy kolami tylko porozumienia!!! Wiem ze jestes czlonkiem kola 56 i tego nie neguje, to jest twoj wybor. Kolo czysta woda kilka razy probowlo nawizac wspolprace z waszym kolem ale niestety wladze kola 56 nie chcialy.takze nie twierdz ze kolo Czysta Woda jest tym kolem ktore wszlczyna jakies pronblemy!!! Wiekszosc zarzutow w stosunku do wladz jest wysuwana przez czlonkow twojego kola.

zestaw

Nie rozumiem, czyli odłowienie ryb został zrobione na złość kołu Czysta Woda???

• nunek1 Data dodania: 5 lat temu Oceń: 0 + / -

W tej sytuacji nie chodzi o ryby tylko i wyłącznie o konflikt obu kół wędkarskich jeden drugiemu robi na złość a ryby i piękno wędkarstwa jest na szarym końcu bo taka jest prawda.

• sylwek80 Data dodania: 5 lat temu Oceń: 0 + / -

No to robi się ciekawie.

bogdanw

Panie Antoni proponuję zapoznać się z , http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=4&ved=0CEgQjBAwAw&url=http%3A%2F%2Fpl.wikipedia.org%2Fwiki%2FRzecznik_prasowy&ei=OAaWUYHuN-eG4AST6IDgCQ&usg=AFQjCNEjpWrtcALNcs0_DlEiYBOwG8qjAA&bvm=bv.46471029,d.bGE&cad=rja
    Jak pan to zrobi to proszę napisać co pan na to. Jakim prawem sugeruje pan możliwość zakopywanie żywych ryb. Pisze pan że poczeka na wyjaśnienia , przecież pan już wyjaśnił. W mojej ocenie nie powinien być pan rzecznikiem . Skieruję pański komentarz do komisji etyki wędkarskiej bo jak można tak komentować .

zestaw

Panie Antoni wyjaśnienie odłowienia i zabicia bo taki koniec był dla ryb które nie uciekły przez siatkę w okresie ochronnym a także niewymiarowych za pomocą sieci na użycie której nie mieli pozwolenia a także sprzedaż tychże ryb. Mam nadzieję że podzieli się pan z nami tymi wyjaśnieniami które udzieli zarząd koła 56.

• Krystosiak Dariusz Data dodania: 5 lat temu Oceń: 0 + / -

W/g mnie korzystniej byłoby zorganizować w porozumieniu z ZO przeniesienie tych ryb do innego zbiornika.

• Kustusz Antoni Data dodania: 5 lat temu Oceń: -6 + / -

• lukasz_m Data dodania: 5 lat temu Oceń: 0 + / -

Jakie konsekwencje???jezeli cos to przyznaja im kolejne odznaki i znizki do karty!!! Tym razem bedzie to odznaka z podwojnymi wiecami ktora zwalnia ich z wszelkich oplat i pozwala na branie kazdej ilosci ryb nie patrzac na wymiary,okresy ochronne i limity dobowe!!!

• lukasz_m Data dodania: 5 lat temu Oceń: 0 + / -

Zarzad okregu ma to gdzies!!!! Jak zwykle zamiecie sprawe pod dywan.

• Samoń Tomasz Data dodania: 5 lat temu Oceń: 0 + / -

tomaszsamon

Jeśli jest to zbiornik PZW to... to co na to Zarząd Okręgu? Czy na pewno w dobre ręce oddali zbiornik w opiekę? Kto sporządził tą "regulację równowagi ichtiologicznej zbiornika" ?

zestaw

Pogratulować pomysłowości na zdobycie pieniędzy i mięska ciekawe co stało się z rybkami na które nie było kupca. Ciekawe kto podsunął im pomysł by złamać kilka paragrafów i jeszcze się o tym ogłaszać.
    Reakcja okręgu powinna być stanowcza, a jak będzie się zobaczy.