KOLEJNY UDANY START WĘDKARZY PODLODOWYCH NA ZAWODACH OKRĘGOWYCH

Aktualności | 2013-02-18 | Publikujący: KOŁO PZW "LESZCZ" w Kocku

Podlodowe Zawody o Puchar Prezesa Zarządu Okręgu w Lublinie przeprowadzono na jeziorze Firlej. Kolejne zawody podlodowe na szczeblu Okręgu  i kolejny sukces naszych wędkarzy. Koło z Kocka reprezentowali: Daniel Jurkiewicz, Piotr Nowakowski drużynowi zwycięzcy tegorocznych Podlodowych  Mistrzostw Okręgu  oraz Andrzej Sobolewski. Indywidualnie Piotr Nowakowski zajął 3 miejsce a nasza drużyna  drugie, nieznacznie  ustępując jedynie wędkarzom z  koła Barrakuda. Trzecie zajęli wędkarze z koła Czysta Woda z Ryk. W zawodach startowało 31 drużyn  3 osobowych. Najlepszym zawodnikiem w naszej drużynie był Piotr  Nowakowski  1 miejsce w swoim sektorze, 7 w sektorze był Andrzej Sobolewski a 14 Daniel Jurkiewicz.  Tylu udanych występów nasi Koledzy dawno już nie mieli.  Gratulujemy kolejnego udanego występu. Miejmy nadzieję, że "letnie" zawody dla naszych Kolegów będą równie udane.