ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZE W KOLE PZW LESZCZ W KOCKU

Aktualności | 2013-01-08 | Publikujący: KOŁO PZW "LESZCZ" w Kocku

W dniu 5 stycznia br. odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze naszego Koła.  W zebraniu wzięła udział rekordowa liczba członków. Wybrano nowe władze Koła. Na prezesa Koła PZW „LESZCZ” w Kocku wybrano Zbigniewa Nowickiego pełniącego dotychczas funkcje skarbnika Koła.  Dziękujemy ustępującemu prezesowi Koła Andrzejowi Sałackiemu, Zarządowi, Komisji Rewizyjnej i Sądu Koloeżeńskiego za działalność i zaangażowanie na rzecz naszej społeczności wędkarskiej. O wynikach wyborów i składzie nowych władz poinformujemy wkrótce.