Wędkarskie Mistrzostwa Powiatu Świdnickiego

Aktualności | 2012-09-17 | Publikujący: Koło PZW Świdnik Miasto

16.09.2012.Wieprz.Pełczyn

Po raz kolejny nasze koło miało zaszczyt zorganizować zawody wędkarskie pod patronatem władz powiatu świdnickiego. Na miejsce zawodów wybraliśmy  Wieprz w Pełczynie. Pogoda dopisała ryby też nieźle żerowały ku zadowoleniu uczestników imprezy. Dzięki hojności naszego sponsora nagrodziliśmy zwycięzców pucharami oraz nagrodami rzeczowymi.

Wyniki zawodów w zakładce.

• mixer Data dodania: 5 lat temu Oceń: 0 + / -

co ma liczebność koła do tematu? z braku argumentów zmiana tematu? a co z tymi co byli zapisani i w przeddzień zawodów zrezygnowali? proponuje co dla niktórych po "Snickersie"

• Juchniewicz Stanisław Data dodania: 5 lat temu Oceń: 0 + / -

just

Niebardzo widzę za co miałbym przepraszać !!!! A ocenę każdy ma prawo mieć ! Tylko czasem niektórzy się mylą. A wystarczy jak pisałem, szerzej oczy otworzyć. Porównać, przejrzeć statystyki, słuchać co inni mówią, a nie siedząc na tylnym siedzeniu uważać że jest pięknie. A NIE JEST. to widać nietylko na przykładzie ,który zaczepiłem nie zauważając JEDYNEGO CZŁONKA NASZEGO KOŁA. Masz rację Kolego, wcale nie trzeba się mieszać w sprawy które swą istotą i tak prowadzą w jedną stronę, do tego w tą złą. Z mojej strony to też na tyle, bo dyskusja przybrała niesmaczny ton, w którym miast wniosków z rzeczowej krytyki, wychodzi złośliwość zazdrość zawiść i niezrozumienie, a konstruktywnego myślenia i działania w sferze która nas obu dotyczy, wędkarstwa w duchu koleżeństwa współpracy nie widać i chyba z twej strony o to będzie trudno.

• Kocur Cezary Data dodania: 5 lat temu Oceń: -1 + / -

Rozwiń
  • Juchniewicz Stanisław Data dodania: 5 lat temu Oceń: 2 + / -

just

CÓŻ- STAN CZŁONKÓW KOŁA I TENDENCJE W TYM ZAKRESIE ILOŚĆ IMPREZ LICZEBNOŚĆ UCZESTNIKÓW MÓWIĄ ZA SIEBIE. w OBU KOŁACH !!! A WYGŁASZANIE OPINII O SPRAWACH W KTÓRYCH SAMEMU JEST SIE TYM NIEKONIECZNIE DOBRYM INSPIRATOREM , W TAKI NAPASTLIWY SPOSÓB TO NIETYLKO OBCIACH. OTWÓRZ OCZY I PATRZ W KOŁO SIEBIE. ŻYCZE DOBREGO SAMOPOCZUCIA I WIDOKU !!!!

marwin

Czarek nie przesadzaj i weź się za organizacje zawodów dla dzieciaków a nie dla kilku byków.

• Kocur Cezary Data dodania: 5 lat temu Oceń: 0 + / -

W zawodach brał udział członek Twojego Koła - nie zauważyłeś? To jest OBCIACH! Kilku innych miało możliwość wzięcia udziału, ale ostentacyjnie wypisało się z nich (woleli ,,robić dym" niż wziąć w nich udział - co staje się to już Waszą specjalnością). Z uwagi na warunki łowiska nie wszyscy mogli wziąć w nich udział. Pierwszeństwo mieli nasi członkowie a i tak część z nich się ,,nie załapała".
    Poza tym jak nazwać to, co Prezes wraz z Zarządem Twojego Koła zrobili dziecku, którego opiekun chciał zapisać na Zakończenie Wakacji??? Ultimatum - zapisanie dziecka do Twojego Koła albo nie będzie zapisane na zawody. Chodziło o JEDNO dziecko. Pieniądze na te zawody pochodziły z Urzędu Miasta - z naszych wspólnych podatków!!! Dyskryminacja dzieci! Przeszliście samych siebie. Jak to wygląda Panie v-ce Prezesie do spraw młodzieży. To nie obciach - świństwo.
    Na najbliższym posiedzeniu Zarządu naszego Koła rozważymy kontynuowanie tego typu imprez. Dość już mamy szykan, krytyki i ,,kopania dołków" z Waszej strony.
    Rozwijaj kolego sport wędkarski w naszym regionie i nie zapominaj o dzieciach - z Waszego Koła.
    Cezary Kocur

• Juchniewicz Stanisław Data dodania: 5 lat temu Oceń: -1 + / -