Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Wędkarskie Mistrzostwa Powiatu Świdnickiego

Aktualności | 2012-09-17 | Publikujący: Koło PZW Świdnik Miasto

16.09.2012.Wieprz.Pełczyn

Po raz kolejny nasze koło miało zaszczyt zorganizować zawody wędkarskie pod patronatem władz powiatu świdnickiego. Na miejsce zawodów wybraliśmy  Wieprz w Pełczynie. Pogoda dopisała ryby też nieźle żerowały ku zadowoleniu uczestników imprezy. Dzięki hojności naszego sponsora nagrodziliśmy zwycięzców pucharami oraz nagrodami rzeczowymi.

Wyniki zawodów w zakładce.

Poleć znajomemu

Załączniki

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (7)

 • mixer Data dodania: 6 lat temu Oceń: 0 + / -

  co ma liczebność koła do tematu? z braku argumentów zmiana tematu? a co z tymi co byli zapisani i w przeddzień zawodów zrezygnowali? proponuje co dla niktórych po "Snickersie"

 • Juchniewicz Stanisław Data dodania: 6 lat temu Oceń: 0 + / -

  just

  Niebardzo widzę za co miałbym przepraszać !!!! A ocenę każdy ma prawo mieć ! Tylko czasem niektórzy się mylą. A wystarczy jak pisałem, szerzej oczy otworzyć. Porównać, przejrzeć statystyki, słuchać co inni mówią, a nie siedząc na tylnym siedzeniu uważać że jest pięknie. A NIE JEST. to widać nietylko na przykładzie ,który zaczepiłem nie zauważając JEDYNEGO CZŁONKA NASZEGO KOŁA. Masz rację Kolego, wcale nie trzeba się mieszać w sprawy które swą istotą i tak prowadzą w jedną stronę, do tego w tą złą. Z mojej strony to też na tyle, bo dyskusja przybrała niesmaczny ton, w którym miast wniosków z rzeczowej krytyki, wychodzi złośliwość zazdrość zawiść i niezrozumienie, a konstruktywnego myślenia i działania w sferze która nas obu dotyczy, wędkarstwa w duchu koleżeństwa współpracy nie widać i chyba z twej strony o to będzie trudno.

 • Kocur Cezary Data dodania: 6 lat temu Oceń: -1 + / -

  Rozwiń
 • Juchniewicz Stanisław Data dodania: 6 lat temu Oceń: 2 + / -

  just

  CÓŻ- STAN CZŁONKÓW KOŁA I TENDENCJE W TYM ZAKRESIE ILOŚĆ IMPREZ LICZEBNOŚĆ UCZESTNIKÓW MÓWIĄ ZA SIEBIE. w OBU KOŁACH !!! A WYGŁASZANIE OPINII O SPRAWACH W KTÓRYCH SAMEMU JEST SIE TYM NIEKONIECZNIE DOBRYM INSPIRATOREM , W TAKI NAPASTLIWY SPOSÓB TO NIETYLKO OBCIACH. OTWÓRZ OCZY I PATRZ W KOŁO SIEBIE. ŻYCZE DOBREGO SAMOPOCZUCIA I WIDOKU !!!!

 • marwin Data dodania: 6 lat temu Oceń: 1 + / -

  marwin

  Czarek nie przesadzaj i weź się za organizacje zawodów dla dzieciaków a nie dla kilku byków.

 • Kocur Cezary Data dodania: 6 lat temu Oceń: 0 + / -

  W zawodach brał udział członek Twojego Koła - nie zauważyłeś? To jest OBCIACH! Kilku innych miało możliwość wzięcia udziału, ale ostentacyjnie wypisało się z nich (woleli ,,robić dym" niż wziąć w nich udział - co staje się to już Waszą specjalnością). Z uwagi na warunki łowiska nie wszyscy mogli wziąć w nich udział. Pierwszeństwo mieli nasi członkowie a i tak część z nich się ,,nie załapała".
  Poza tym jak nazwać to, co Prezes wraz z Zarządem Twojego Koła zrobili dziecku, którego opiekun chciał zapisać na Zakończenie Wakacji??? Ultimatum - zapisanie dziecka do Twojego Koła albo nie będzie zapisane na zawody. Chodziło o JEDNO dziecko. Pieniądze na te zawody pochodziły z Urzędu Miasta - z naszych wspólnych podatków!!! Dyskryminacja dzieci! Przeszliście samych siebie. Jak to wygląda Panie v-ce Prezesie do spraw młodzieży. To nie obciach - świństwo.
  Na najbliższym posiedzeniu Zarządu naszego Koła rozważymy kontynuowanie tego typu imprez. Dość już mamy szykan, krytyki i ,,kopania dołków" z Waszej strony.
  Rozwijaj kolego sport wędkarski w naszym regionie i nie zapominaj o dzieciach - z Waszego Koła.
  Cezary Kocur

 • Juchniewicz Stanisław Data dodania: 6 lat temu Oceń: -1 + / -

  Rozwiń

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Jesteś wedkarzem z Okręgu lubelskiego, masz możliwość wędkowania w innym Okręgu. Wybierasz
Biała Podlaska
Białystok
Chełm
Częstochowa
Kielce
Krosno
Mazowieckie
Piotrków Trybunalski
Radom
Rzeszów
Siedlce
Słupsk
Sieradz
Tarnobrzeg
Zamość
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin

Reklama