Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Wędkarskie Mistrzostwa Powiatu Świdnickiego

Aktualności | 2012-09-17 | Publikujący: Koło PZW Świdnik Miasto

16.09.2012.Wieprz.Pełczyn

Po raz kolejny nasze koło miało zaszczyt zorganizować zawody wędkarskie pod patronatem władz powiatu świdnickiego. Na miejsce zawodów wybraliśmy  Wieprz w Pełczynie. Pogoda dopisała ryby też nieźle żerowały ku zadowoleniu uczestników imprezy. Dzięki hojności naszego sponsora nagrodziliśmy zwycięzców pucharami oraz nagrodami rzeczowymi.

Wyniki zawodów w zakładce.

Poleć znajomemu

Załączniki

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (7)

 • mixer Data dodania: 5 lat temu Oceń: 0 + / -

  co ma liczebność koła do tematu? z braku argumentów zmiana tematu? a co z tymi co byli zapisani i w przeddzień zawodów zrezygnowali? proponuje co dla niktórych po "Snickersie"

 • Juchniewicz Stanisław Data dodania: 5 lat temu Oceń: 0 + / -

  just

  Niebardzo widzę za co miałbym przepraszać !!!! A ocenę każdy ma prawo mieć ! Tylko czasem niektórzy się mylą. A wystarczy jak pisałem, szerzej oczy otworzyć. Porównać, przejrzeć statystyki, słuchać co inni mówią, a nie siedząc na tylnym siedzeniu uważać że jest pięknie. A NIE JEST. to widać nietylko na przykładzie ,który zaczepiłem nie zauważając JEDYNEGO CZŁONKA NASZEGO KOŁA. Masz rację Kolego, wcale nie trzeba się mieszać w sprawy które swą istotą i tak prowadzą w jedną stronę, do tego w tą złą. Z mojej strony to też na tyle, bo dyskusja przybrała niesmaczny ton, w którym miast wniosków z rzeczowej krytyki, wychodzi złośliwość zazdrość zawiść i niezrozumienie, a konstruktywnego myślenia i działania w sferze która nas obu dotyczy, wędkarstwa w duchu koleżeństwa współpracy nie widać i chyba z twej strony o to będzie trudno.

 • Kocur Cezary Data dodania: 5 lat temu Oceń: -1 + / -

  Rozwiń
 • Juchniewicz Stanisław Data dodania: 5 lat temu Oceń: 2 + / -

  just

  CÓŻ- STAN CZŁONKÓW KOŁA I TENDENCJE W TYM ZAKRESIE ILOŚĆ IMPREZ LICZEBNOŚĆ UCZESTNIKÓW MÓWIĄ ZA SIEBIE. w OBU KOŁACH !!! A WYGŁASZANIE OPINII O SPRAWACH W KTÓRYCH SAMEMU JEST SIE TYM NIEKONIECZNIE DOBRYM INSPIRATOREM , W TAKI NAPASTLIWY SPOSÓB TO NIETYLKO OBCIACH. OTWÓRZ OCZY I PATRZ W KOŁO SIEBIE. ŻYCZE DOBREGO SAMOPOCZUCIA I WIDOKU !!!!

 • marwin Data dodania: 5 lat temu Oceń: 1 + / -

  marwin

  Czarek nie przesadzaj i weź się za organizacje zawodów dla dzieciaków a nie dla kilku byków.

 • Kocur Cezary Data dodania: 5 lat temu Oceń: 0 + / -

  W zawodach brał udział członek Twojego Koła - nie zauważyłeś? To jest OBCIACH! Kilku innych miało możliwość wzięcia udziału, ale ostentacyjnie wypisało się z nich (woleli ,,robić dym" niż wziąć w nich udział - co staje się to już Waszą specjalnością). Z uwagi na warunki łowiska nie wszyscy mogli wziąć w nich udział. Pierwszeństwo mieli nasi członkowie a i tak część z nich się ,,nie załapała".
  Poza tym jak nazwać to, co Prezes wraz z Zarządem Twojego Koła zrobili dziecku, którego opiekun chciał zapisać na Zakończenie Wakacji??? Ultimatum - zapisanie dziecka do Twojego Koła albo nie będzie zapisane na zawody. Chodziło o JEDNO dziecko. Pieniądze na te zawody pochodziły z Urzędu Miasta - z naszych wspólnych podatków!!! Dyskryminacja dzieci! Przeszliście samych siebie. Jak to wygląda Panie v-ce Prezesie do spraw młodzieży. To nie obciach - świństwo.
  Na najbliższym posiedzeniu Zarządu naszego Koła rozważymy kontynuowanie tego typu imprez. Dość już mamy szykan, krytyki i ,,kopania dołków" z Waszej strony.
  Rozwijaj kolego sport wędkarski w naszym regionie i nie zapominaj o dzieciach - z Waszego Koła.
  Cezary Kocur

 • Juchniewicz Stanisław Data dodania: 5 lat temu Oceń: -1 + / -

  Rozwiń

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

W dniu 14 grudnia 2009 roku naszą stronę na portalu odwiedziło 120 tys, wędkarzy internautów, co daje nam średnio 30 tys. na rok. Jak oceniasz dotychczasową wizualizację tej strony
Strona ciekawa, obrazująca życie kół w całym Okręgu
Strona powinna dotyczyć tylko działalności Zarządu Okręgu
Wszystko mi jedno, aby ryby brały
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin

Reklama