Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Wyniki zawodów (kajakowych) muchowych

Aktualności | 2012-08-09 | Publikujący: Koło PZW Selekt Lublin

Mistrz Zdzisław Dominiak

Rzeka Bystrzyca była miejscem rozegrania zawodów kajakowych muchowych Koła Selekt w dniu 28 lipca 2012 roku. Wysoka temperatura, słońce i niski stan wody nie ułatwiało łowienia. Kto rano nie złowił ryby tak później mógł o tym zapomnieć. Po godz. 10:00 rzeką przepłynęło kilkanaście kajaków w przeciągu tylko 15 minut. Później miały płynąć kolene grupy kajakarzy, ale my już bylismy na miejscu zbiórki. Nikt z nas nie miał ochoty na dalsze łowienie. Zawody wygrał Zdzisław Dominiak. Drugi był Maciej Sławiński a trzeci Michał Sławiński. Złowione były pojedyncze ryby,  głównie pstrągi i to jak już wcześniej wspomniałem z samego rana. Gratulacje dla zwycięzców i ,,pozdrowienia,, dla kajakarzy!

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (2)

  • Kulbowski Adam Data dodania: 7 lat temu Oceń: 0 + / -

    adam_kulbowski

    Zawody spinningowe odbędą się 29 września, na które to serdecznie zapraszam wszystkich członków naszego Koła. Więcej informacji na stronie głównej. Pozdrawiam.

  • pancur Data dodania: 7 lat temu Oceń: 0 + / -

    Niestety kajaki to koszmar który dopiero się rozpoczyna. A tak z innej beczki to czy spinningowe mistrzostwa koła już się odbyły?

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

W dniu 14 grudnia 2009 roku naszą stronę na portalu odwiedziło 120 tys, wędkarzy internautów, co daje nam średnio 30 tys. na rok. Jak oceniasz dotychczasową wizualizację tej strony
Strona ciekawa, obrazująca życie kół w całym Okręgu
Strona powinna dotyczyć tylko działalności Zarządu Okręgu
Wszystko mi jedno, aby ryby brały
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin

Reklama