Wyniki zawodów (kajakowych) muchowych

Aktualności | 2012-08-09 | Publikujący: Koło PZW Selekt Lublin

Mistrz Zdzisław Dominiak

Rzeka Bystrzyca była miejscem rozegrania zawodów kajakowych muchowych Koła Selekt w dniu 28 lipca 2012 roku. Wysoka temperatura, słońce i niski stan wody nie ułatwiało łowienia. Kto rano nie złowił ryby tak później mógł o tym zapomnieć. Po godz. 10:00 rzeką przepłynęło kilkanaście kajaków w przeciągu tylko 15 minut. Później miały płynąć kolene grupy kajakarzy, ale my już bylismy na miejscu zbiórki. Nikt z nas nie miał ochoty na dalsze łowienie. Zawody wygrał Zdzisław Dominiak. Drugi był Maciej Sławiński a trzeci Michał Sławiński. Złowione były pojedyncze ryby,  głównie pstrągi i to jak już wcześniej wspomniałem z samego rana. Gratulacje dla zwycięzców i ,,pozdrowienia,, dla kajakarzy!