0

Ryby chyba zamarzły – podlodowe Mistrzostwa Koła

Aktualności | 2012-02-06 | Publikujący: Koło PZW OSW Rogóżno

Dwudziestu pięciu zawodników rywalizowało w niedzielne przedpołudnie w dniu 5.02.012 roku w Podlodowych Mistrzostwach Koła. Zawody odbyły się na jeziorze Rogóżno przy ponad dwudziestostopniowym mrozie i nieprzyjemnym wietrze. Dlatego trudno tu nawet mówić o rywalizacji. Wygrali wszyscy ci, którzy dotrwali do ostatniego sygnału. Ważenie ryb tym razem odbyło się w recepcji Ośrodka i to nie tylko dlatego, że baliśmy się o naszą elektroniczną wagę. Wszystkich ryb naważono w sumie niecałe półtora kilograma, choć  zwycięzca tych zawodów - Janek Sadowski złowił ich aż 880 g a sklasyfikowanych zostało 9 zawodników. Drugie miejsce w zawodach zajął Marian Grzywacz a trzecie Krzysztof Bordzoł. Jedyny junior startujący w tych  zawodach - Kacper Bordzoł - tym razem zszedł z lodu bez ryby.
Wyniki zawodów przedstawiam w załączniku. Więcej zdjęć w naszej galerii.