Zmarł Janusz Lorenc

Aktualności | 2011-11-05 | Publikujący: Okręg PZW w Lublinie

W dniu wczorajszym w godzinach rannych, dotarła do nas smutna wiadomość. Zmarł Janusz Lorenc. Długoletni działacz naszego Związku. Odszedł od nas nagle, pozostawiając w smutku swoją najbliższą rodzinę, koleżanki i kolegów. Łączymy się w bólu ze wszystkimi, których śmierć Janusza dotknęła i zapewniamy, że pamięć o nim na długo pozostanie między nami. Niech odpoczywa w spokoju.

Uroczystości żałobne odbędą się w najbliższy poniedziałek 7 listopada o godzinie 13 w Opolu Lubelskim.