Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

PUCHAR DYREKTORA GOSPODARSTWA RYBACKIEGO W KOCKU

Aktualności | 2011-07-11 | Publikujący: KOŁO PZW "LESZCZ" w Kocku

Ze względu na brak "handlowego" karpia zawody w tym roku o puchar Dyrektora Gospodarstwa Rybackiegow Kocku zorganizowano na starorzeczu "Szewczak"w miejscowości Ruska Wieś. Niestety ostatnie opady deszczu spowodowały, że nie było zbyt dużego wyboru jeśli idzie o łowisko, na którym można było zorganizować zawody. Zawody zorganizowano w związku z imprezą odbywającą się w tym dniu w Kocku festynu "W Eterze i w Plenerze" czyli  organizowanych od kilku lat - Dni Kocka. Fundatorem Pucharu był Pan Marian Rapacewicz - Dyrektor Gospodarstwa Rybackiego. Niestety ryby nie były tak łaskawe jak fundator pucharu i nie brały w tym dniu, stąd wyniki nie zachwycają. Były to zawody o największą rybę a te już zupełnie w tym dniu chyba postanowiły także świętować i brać nie miały ochoty. Zawody wygrał Daniel Jurkiewicz, drugie miejsce zajął Marcin Nowicki a trzecie jedyna kobieta - Aneta Józwik.

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (3)

 • splaw Data dodania: 6 lat temu Oceń: 0 + / -

  w tym kole tylko zarząd rządzi na dodatek ŚLE

 • jozio Data dodania: 6 lat temu Oceń: 0 + / -

  jozio

  Regulamin R.A.P.R. mówi:w czasie zawodów łowi się ryby ,na które w dniu zawodów nie ma okresu ochronnego i z zachowaniem wymiarów ochronnych,R.A.P.R. mówi tez że nie wolno w siatkach przetrzymywać ryb niewymiarowych,łowimy na żywą rybę ale z zachowaniem wymiarów.problem jest ze nie mamy sędziego odpowiedzialnego za regulamin w czasie zawodów,na tak duże koło powinien być sędzia z "papierami".

 • splaw Data dodania: 6 lat temu Oceń: 0 + / -

  od kiedy wolno niewymiarowe szczupaki łowić na zawodach

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

W dniu 14 grudnia 2009 roku naszą stronę na portalu odwiedziło 120 tys, wędkarzy internautów, co daje nam średnio 30 tys. na rok. Jak oceniasz dotychczasową wizualizację tej strony
Strona ciekawa, obrazująca życie kół w całym Okręgu
Strona powinna dotyczyć tylko działalności Zarządu Okręgu
Wszystko mi jedno, aby ryby brały
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin

Reklama