Nagrody za REJESTRY POŁOWÓW 2010!!!

REJESTRY POŁOWÓWLOSOWANIE

Lista nagrodzonych członków PZW Lublin za prawidłowo wypełnione REJESTRY  POŁOWÓW WĘDKARSKICH za rok 2010.  Losowanie  odbyło się po zakończeniu VI Maratonu Leszczowego nad Zalewem Zemborzyckim na Eko-Pikniku Rodzinnym. Po odbiór nagród zapraszamy osobiście do  biura ZO PZW w Lublinie ul. Nałkowskich 105.Nagrody które nie będą odebrane w najbliższym czasie, zostaną przekazane Prezesom kół. Serdecznie gratulujemy  , życzymy udanych połowów i szczęścia w losowaniu za rok.

1. Arkadiusz Wiechecki            Elektrostal

2. Krzysztof Miśkiewicz             Lublin Miasto