SPŁAWIKOWE MISTRZOSTWA KOŁA PZW LESZCZ W KOCKU

Aktualności | 2012-01-18 | Publikujący: KOŁO PZW "LESZCZ" w Kocku

7 i 8 maja br odbyły się Mistrzostwa Spławikowe Naszego Koła. W pierwszym dniu pogoda przypominała póżną jesień. Zimno, deszcz i wiatr i zupełny brak żerowania ryb. Spośród 13 startujących w zawodach wędkarzy tylko dwaj "wyjęli" rybę: Sławomir Witek i Jarosław Kowalczyk. Taka sytuacja w zasadzie ustawiła współzawodnictwo w drugim dniu. Co prawda sytuacja mogła się powtórzyć ale drugi dzień co widać już na zdjęciach aura nie była już tak wredna dla zawodników. Na odwrót pogoda była typowo majowa. Słońce niemal bez wiatru. Ale ryby nadal nie rozpieszczały wędkarzy. Co prawda tylko dwóch nie złowiło żadnej ryby, pozostali też mieli brań jak na lekarstwo. W drugim dniu najlepiej wypadł Krzysztof Guz łowiąc dosłownie kilka rybek. Drugie i trzecie miejsce podobnie niewielka różnica wagi. W drugim dniu szczęście dopisało również zwycięzcom z pierwszego dnia zawodów toteż oni zajęli pierwsze dwa miejsca. Trzecie przypadło dla Krzysztofa Guza.

Oto wyniki:

1. Sławomir Witek 3 pkt.

2. Jarosłąw Kowalczyk     5 pkt.

3. Krzysztof Guz            15 pkt.

4. Jezry Sobolewski      17 pkt.

5. Daniel Jurkiewicz      19 pkt.

6. Andrzej Guz             20 pkt.

7. Piotr Nowakowski    21 pkt.

Tadeusz Wójcicki     21 pkt.

9. Andrzej Sobolewski 23 pkt.

10. Zbigniew Józwik    24 pkt.

11. Mariusz Pełka        25 pkt.

12. Piotr Józwik          28 pkt.

Dariusz Mitura       28 pkt.