Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Regulamin konkursu Nasze wody w fotografii.

Aktualności | 2011-02-12 | Publikujący: Okręg PZW w Lublinie

ZASADY   KONKURSU
1.      W konkursie mogą wziąć udział członkowie PZW - reprezentanci kół Okręgu PZW w Lublinie, którzy prześlą do nas zdjęcie przedstawiające pejzaż naszych wód charakterystyczny dla danego miesiąca.

2.      Autor zdjęcia powinien  dołączyć do przesyłki oświadczenie, że jest autorem nadesłanych zdjęć i że zgadza się na ich publikację - zdjęcia bez takiego oświadczenia nie będą przyjmowane do udziału w konkursie.

3.      Zdjęcia wraz z krótkimi opisami w pełnej rozdzielczości /spakowane w archiwum/ należy przesłać drogą elektroniczną na adres spayker@poczta.fm  z tematem „KONKURS   Nasze wody w fotografii".          

4.      Autor powinien podać swoje imię i nazwisko, nazwę koła PZW i adres korespondencyjny

5.      Każdy z biorących udział w konkursie fotograficznym może zgłosić max  3 zdjęcie przedstawiające nasze wody w danym miesiącu. 

6.      Zdjęcia zostaną ocenione przez jury złożone z członków ZO PZW w Lublinie  i opublikowane na łamach serwisu PZW. Najlepsze zdjęcie przedstawiające nasze wody w danym miesiącu posłużą do przygotowania 13 stronicowego kalendarza na rok 2012

7.      Najciekawsze trzy prace będą nagrodzone upominkami, wręczonymi podczas posiedzenia Zarządu Okręgu z Prezesami kół na początku 2012 roku. Wszyscy laureaci, których prace zostaną wykorzystane do przygotowania kalendarza otrzymają na pamiątkę trzy kalendarze.

Termin trwania konkursu od dnia 01.02.2011r. do 15.11. 2011r.

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.