Walne Zebranie Sprawozdawcze Koła za 2010 r.

Aktualności | 2010-12-20 | Publikujący: Koło PZW Świdnik WSK

05.12.2010 r

W dniu 5 grudnia 2010 r. w Spółdzielczym Domu Kultury przy ulicy Kruczkowskiego 6A odbyło się zebranie Sprawozdawcze Zarządu Koła z działalności za 2010 r. W zebraniu uczestniczyło 46 wędkarzy, co stanowi niewielki procent wszystkich członków koła, które na chwilę obecną liczy 786 osób. Cieszy fakt, że z każdym rokiem działalności Zarządu  przybywa nam nowych członków.

Otwarcia zebrania dokonał Prezes Koła kol. Marian Kaciuczyk. Powitał on wszystkich zebranych członków naszego koła i obsługującego zebranie z ramienia Z.O. PZW w Lublinie kol. Krzysztofa Krysteckiego.

Wręczono odznaczenia, medale, puchary i dyplomy wyróżniającym się wędkarzom. Odznaczeni zostali;

„Złotą Odznaką PZW z Wieńcami"- kol. Józef Terepora

„Srebrną Odznaką PZW"- kol. Adrian Myszkowski

medal „ Za Zasługi w Rozwoju Wędkarstwa"- kol. Andrzej Ryngiel

medal „ Zasłużony dla Wędkarstwa Lubelszczyzny" - kol. Marek Winiarski

dyplomami „ W Uznaniu Zasług Dla Wędkarstwa" koledzy: Jan Borys, Andrzej Słomka, Krzysztof  Falenta.

pucharami i dyplomami dla zwycięzców G-P Koła koledzy: Jerzy Kowalski, Krzysztof Tymicki, Sławomir Juć, Ireneusz Kiedrowicz, Marek Winiarski, Andrzej Ryngiel, Grzegorz Banucha, Henryk Duda, Bogusław Grabarczyk, Tadeusz Adadyński.

pucharem" Za Propagowanie Sportu Wędkarskiego" - kol. Janusz Grzegorczyk

Odczytano sprawozdania:

- z działalności Zarządu Koła

- finansowe i rozliczenie budżetu koła

- Komisji Rewizyjnej

- Sądu Koleżeńskiego

- z działalności SSRyb

- z działalności Sekcji Młodzieżowej

Nastepnie Skarbnik Koła przedstawił preliminarz budżetu na 2011r. Preliminarz został zatwierdzony jednogłośnie.

Plan pracy Zarządu na pierwsze półrocze 2011r. przedstawił Prezes Koła. plan ten przyjęto jednogłośnie.

Plan imprez wędkarskich na 2011r. przedstawił kol. Stanisław Juchniewicz. Plan przyjęto jednogłośnie.

Po odczytaniu sprawozdań i planów prowadzono ożywione dyskusje zakończone zgłoszeniem kilku wniosków.